Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a gyermekágy...

Mi a véleményetek a gyermekágyon dolgozó nővérekről, ill. a csecsemős nővérekről a Dél-pesti kórházban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Ott szültem 1 éve. Nagyon-nagyon negatív véleménnyel voltam róla én és a szobatársaim is. Bunkók. Egy volt szimpi volt mindenkinek. Nulla segítőkészség volt bennük, csak üvölteni tudtak, mint egy parancsnok. Aztán meg nekem azért elég érdekes volt, hogy amikor 'leadtuk' a babát,szinte senki nem volt ott a csecsemősöknél. Tehát gyakorlatilag bármikor bemehetett volna bárki és elvihetett volna egy csecsemőt. Tudom, hogy szinte már 'divat' szidni a Dél-Pesti kórházat, de mivel megtapasztaltam a dolgokat, hát azt mondom, hogy soha többet. A nővérek is paraszt bunkók voltak, egytől-egyig. A szülésznő akinél szültem viszont nagyon szuper volt, pedig nem is adtam neki semmit.
2010. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 2001-ben és 2006-ban szültem ott,és most nyár végén is ott fogok szülni.A szülésznők mind egytől egyig édes pofák,rutinosak,segítőkészek.Nekem fogadott szülésznőm volt,és lesz,orvos viszont az lesz aki épp ügyeletes.

Valóban rengetegen szidják a dél pesti kórházat nem csak a szülészetet,az összes fekvő osztályt.Nagyon de nagyon meg vagyok lepődve,hogy miért!?

Velem és a szobatársammal(2 ágyasban voltam)soha senki nem üvöltözött,segítettek,megmutattak mindent.

Olyan tényleg volt,hogy vittem a babát az újszülöttre mert le akartam menni cappuccinot inni,és nem volt ott senki.Egy-kettő valóban hárpia,de melyik kórházban nincsenek?Amíg velem rendesek voltak,miért is írnék rosszat róluk?

Körbeérdeklődtem,és higyjétek el,máshol még szörnyebb csecsemősök,szülészetek vannak!

A gyermekágyas nővérek(szülésznők,mert ugye forgás van az osztályok között)is normálisak voltak,volt egy állandó éjszakás idős ápolónő,aki végképp nagyon normális volt,élmény volt vele este a varrat lemosás:))

Még TV-ztem is a nővérszobában egy kávé társaságában mert nem tudtam aludni,és behívott dumcsizni.

2010. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok.Én most szültem decemberbe a Dél pesti korházba és nem voltam megelégedve a csecsemős nővérekkel.Eggyátalán nem segitenek és még ráadásul bunkoskodnak és a kicsikkel ugy bánnak mint egy darab rongyal.Első babám és a szobatársnőm tanitott meg pelenkázni meg a köldökcsonkot ellátni.De viszont a szülésznők előtt le a kalappal ők rendesek nagyon.A szülésznők érnek ott a legtöbbet a korházba.üdv egy anyuka
2010. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!