Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom mi az a Grafikus de...

Nem tudom mi az a Grafikus de ha elvégeztem és utána elmegyek tetoválónak könnyebb lesz?

Figyelt kérdés
a grafikus hogy keres és a tetováló ?

2013. szept. 23. 04:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól keres mindkettő, ha szépen dolgozol és kreatív vagy.
2013. szept. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem bármilyen képzést elvégezhetsz, biztosan tanulsz majd hasznos dolgokat...de azért nem árt egy alapfeltétel...tudjál jól rajzolni (és gyakorold is minnél többet). Enélkül esélytelen...
2013. szept. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a fantázia fontosabb egy icipicit, mint a kiváló tehetség, de mindkettő feltétel.
2013. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:
100%

"Nem tudom, mi az a Grafikus"


Ha nem tudod, miért szeretnéd ekvégezni? Van egyáltalán tehetséged a rajzhoz és a tervezéshez?


A tetováló jól keres, ha már befutott (!) de addig (min 2-3 év) szorgalommal és alázattal kell csinálni a dolgodat és fejlődni, s ez nem kevés anyagi befektetéssel jár (a normális felszerelés tés a tanulás egy mesternél több százezer, már az indulásnál). S nem sok értelme van úgy csinálni, ha nincs hozzá tehetséged, mert egyre nehezebb kitűnni az egyre-másra felbukkanó igazi tehetségek közül.


Egy tetováló

2013. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az (elektronikus) grafikával M.O.-n az a helyzet, hogy a 2007-környékén a gazdasági válság miatt a legtöbb stúdió vagy bezárt, vagy leépített szinte mindenkit. Kulimunka és csak beajánlva. Ha összejön akkor elég jól keresel.


A tetoválónak nem csak művésznek de emberismerőnek és egészségügyisnek is kell lennie.

2013. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!