Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen netes munkák vannak...

Milyen netes munkák vannak amikért TÉNYLEG FIZETNEK?

Figyelt kérdés

Mert kéne egy kevés kiegészítés a koleszba :) csak nem találok normálisat... Mind olyan hogy fizess be előre a semmire vagy mlm rendszer amit gáznak tartok(saját vélemény)

Aki tud valamit az pls írja le nekem... olyan heti 5000 ft-tal már ki lennék békülve :)


20/F egyetemista hallgató



2013. szept. 14. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
webcamsex xD
2013. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyetemista vagy, de látszik, hogy mindenkit felvesznek oda. Ha lenne ilyen laza meló, ami csak úgy fizet, szerinted nem csinálná ezt mindenki? (Van netes munka ami jól fizet,de miért mondanánk el? Konkurenciának?)
2013. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Heti 5000Ft, álmodj királylány...
2013. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%

Ha van kezdőtőkéd, akkor még dolgoznod sem kell.

Ha érdekel, írj privátot.

2013. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez a legjobb, az előző. Van pénzed, add nekem, csinálok belőle többet. Na, ennek be ne dőlj. Netes munkát max. úgy tudok elképzelni, ha Skype-on tanítasz nyelvet, vagy nyitsz egy webáruházat. Mást nem nagyon.
2013. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak annyit: Sajnálom hogy nem tudsz barátságosabb lenni, így nehéz lehet az életed :/

Egyébként én régen találtam egy jót amit el is kezdtem csak nem vagyok profi gépelő és így nagyon nehéznek bizonyult... :( Annak sajnos elfelejtettem a webcímét de ha meglesz szívesen megosztom veletek :) Azért írtam ezt a kérdést hogy hátha valaki tud másikat ami használhatóbb a számomra de úgy néz ki keresek diákmelót:) Azt pl: nem értem miért olyan sok a heti 5000 ft... diákmelóval egy napi munka... na mind1

Webcamsex-hez valahogy most nincs kedvem xD

Befektetéseket meg én is tudnék csinálni csak az komoly odafigyelést igényel, sok szervezést és lassan indul be :/

Na ennyire nem érdekel a dolog, csak kiegészítésnek gondoltam a koleszos költségeimhez...

Ha valaki tud valamit továbbra is várom a linkeket akár privátba ( a konkurencia végett :P ) addig meg marad a jól bevált diákmunka :)

2013. szept. 14. 22:17
 7/11 A kérdező kommentje:
[link] na meg is találtam a régit amit elkezdtem és már emlékszem hogy a hallott szöveg leírása volt nehéz :S
2013. szept. 14. 22:25
 8/11 anonim válasza:
tanulj programozónak! akkor rengeteg pénz kereshetsz otthonról ha profi leszel...
2014. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És éppen azt fogom kezdeni szeptembertől :D Bár nem tudatosan ezért de jót mosolyogtam ezen hogy épp ezt írtad és tényleg igaz is :)
2014. júl. 11. 02:35
 10/11 krisz1983 válasza:

szerintem érdemes ezt is kipróbálni:


bővebb info:

[link]


reg:

[link]

2014. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!