Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehetne venni kardot...

JaceWayland kérdése:

Hol lehetne venni kardot cosplay mellé? (japán kardra gondoltam, katana vagy valami ahhoz hasonlót) Vagy ha esetleg boltban nem található, nincs valakinek eladó? Esetleg valaki aki kölcsön adná egy napra (természetesen fizetnék érte)?

Figyelt kérdés
A nyári mondoconra kéne, de sajnos nem találok sehol :( Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni:D
2013. jún. 4. 16:34
 1/4 kukuriku92 válasza:
2013. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, jó videók, csak nem hinném hogy megtudom őket csinálni:D majd szerzek segítséget és tényleg köszi:)
2013. jún. 5. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is inkább az ilyen saját készítésűeket ajánlanám, mert conokra biztonsági előírásból nem engednek be fegyverekkel :)
2013. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Conokra tényleg nem engednek be ÉLEZETT kardal. Még nem próbáltam, de állítólag él nélkül jöhet. Én a replikashoppot ajánlom. Jók a termékeik, és korrekt, megfizethető áron is adják. Itt egy link: [link] kicsit keresgélj, van külön Anime Kardok kategória.
2013. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!