Cambridge?

Figyelt kérdés

Munka,buli,élni.fizetés,szempontjából?

alapfok Angol tudással


2013. aug. 18. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

alapfokkal esetleg minimálbér, ha szerencséd van,(de inkább csak részmunkaidő) abból pedig közös lakás 6-od magaddal, tesco-s, közeli lejáratú cuccok vétele, gyalog járás, nuku szórakozás.

Ez a valóság. Ha ennél többet akarsz, jobb angol kell. Keményen hangzik amit írtam, de ez az igazság. Ma sokkal jobb angol kell még a legegyszerűbb állásokhoz is mint a válság előtt. Tudom miről beszélek, amit otthon alapfoknak hiszel, az idekinn sokszor nem ér semmit. Ha van még kérdés, írj privátot.

2013. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cambridge

Munka: jelenleg vannak munkák, mint raktárosi (bútor pakolás) Operatori munkák (forrasztás, csomagolás, kisebb raktári melók) Van munka árú feltöltői a helyi Sainsbury boltban és az Asda üzletben. Van lehetőség kávéházban felszolhálni (Nero cafe)

buli: Nem igazán van mit bulizni. Általában csütörtök este, és péntek este vannak tele a pubok, sé ott isznak, zenét hallgatnak. Szombat és vasárnap ebédelni mennek a pubba baráti társasággal, vagy valakinél összejönnek burger sütésre.. Lehet menni máshová ha van koncertekre, vagy lehet menni moziba de elég drága buliz lenne...Minimálbérből nem sokat bulizik az ember.

fizetés: Munkától függ. Életkortól függ.Nyelvtudástól függ. Ha betöltötted a 21 évedet akkor a minimálbér 6.19 GBP/óra. (ez nem sok..

alapfok angol tudás: Ha van protekció ha valaki betolja a fenekedet egy munkahelyre akkor kapni fogsz alap angol tudással is munkát.. Ha nincs ilyen segítséged, akkor Cambridge-ben alap angol tudással nem fogsz munkát kapni.

2 okból sem

Az egyik, hogy rengetegen jelentkeznek takarítói, raktári munkára, akik tudnak is angolul, így mindig azokat vesszük figyelembe akik tudnak kommunikálni (értsd: aki a CV-ben leírja hogy nem igazán tud angolul, vagy telefonálás közben kiderül hogy alig ért valamit, annak a CV-je megy a kukába. (ez nem rosszindulatból csináljuk, hanem elő van írva.. ezt kell csinálni)

Cambridge egyetemi város. Rengeteg egyetemista, egyéb diák van akik az iskola mellett munkát vállalnak. Jó angol tudással nagyobb esélyük van (meg hát a tanulók más fizetési rendszerbe kerülnek, és a cégeknek is jobban megéri diákokat alkalmazni..


Tanácsolom hogy tanuld az angolt, és ha már tudsz kommunikálni akkor menj ki dolgozni..

üdv

2013. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jártam ott egy napot szétnézni, én beleszerettem, gyönyörű város. Főleg, amikor a Cam folyón gondoláztam :))

Angolt tanuld, FOLYÉKONY angoltudás nélkül felesleges kimenned bohóckodni.

2013. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!