Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyivel kevesebb esélyem...

Mennyivel kevesebb esélyem van egy pincér állásra ha piercingem van?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ajakpiercinget esetleg egy septum pc-t is. mennyire figyelnek erre oda?nyilván nem 5csillagosra étteremre gondoltam.esetleg tapasztalatok.előr is köszi
2009. okt. 28. 21:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát igen,de az mondjuk lehet nem látszott annyira,mint mondjuk egy septum,de most nem tom miért nem lehet elfogadni.
2009. okt. 28. 23:51
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

A mekiben nem senkinek sem lehet piercingje.

(kivéve kicsi orr-piercing vagy köldök)

Ha egy meki nem vesz fel piercinges embereket, akkor szerintem egy igényes étterem sem fog.

2009. okt. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jó pár piercingem van, és felszolgáló vagyok egy japán étteremben. Még senki sem szólt rosszindulatúan, sőt, inkább tetszik nekik! :) Szerintem nem a piercing határozza meg az embert, hanem a kisugárzás, a kedvesség. Nem értem, hogy ez miben más, mint a fülbevaló vagy a gyűrű, vagy a karkötő vagy a nyaklánc! Inkább van picóm felszolgálóként mint pl műkörmöm! Na az tényleg tilos, még a festett köröm is, mégis több a műkörmös vagy festett körmű pincérlány mint festetlen...

Nagyon konzervatívak az emberek, de ez változni fog :) A korombeli ismerőseim közül szinte mindenkinek van :)

2009. okt. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, de nem értem az előttem hozzászolót: mit zavar téged a műköröm???
2009. okt. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nálunk az előírás a suliba,mármint a pincér tanárunk nem engedi a műkörmöt meg a nagyon rikito szinű lakkot de több osztálytársamnak is van ajakpc-je és dolgozott már étteremben az egyiknek 2 is van egy oldalon
2009. okt. 29. 13:41
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem szabad körömlakkot viselni a felszolgálónak, mert az beleeshet a kajába. Gondolom te se szeretnél körömlakkot vacsorázni! Ezek után képzeld el, hogy egy díszesebb műkörömből mi minden eshet bele a kajába (csillámpor, strassz, és még a jóég tudja mi)

Ezzel szemben annak kicsi az esélye, hogy a piercing belesik az ételbe...

2009. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!