Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyivel kevesebb esélyem...

Mennyivel kevesebb esélyem van egy pincér állásra ha piercingem van?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ajakpiercinget esetleg egy septum pc-t is. mennyire figyelnek erre oda?nyilván nem 5csillagosra étteremre gondoltam.esetleg tapasztalatok.előr is köszi
2009. okt. 28. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Hát valami pubba minimálbérre biztos felvennének.

Igazából az éttermek igazi arca először a pincéren látszik. Ha már az nem tetszik a vendégeknek, már fordulnak is kifelé és nem is rendelnek semmit.

És ez nem csak az 5 csillagos éttermekben van így.

A másik az, hogy tudtommal mivel balesetveszélyes, eleve tilos is hordani ebben a munkakörben.

2009. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nagyon kevés esélyed van. Elég gyakran járok étterembe (nem 5*-osba) és nem biztos, hogy beülnék olyan helyre, ahol piercinges pincér akarna kiszolgálni. Persze, ha egy olyan stílusú vendéglátóhelyre találsz, ahol a vendégkör is hasonló, biztos, hogy inkább előnyt jelentene.
2009. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavarnak a piercinges emberek, de az első két hozzászólóval TÖKÉLETESEN egyetértek.
2009. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

kiváncsi vagyok,hogy miért nem ülnél be egy ilyen étterembe? végülis csak egy piercing

engem személy szerint nem zavarna.nem értem mondjuk az ilyen fajta felfogást jó megértem,hogy az ilyenekre a vendéglősök nagy figyelmet fordítanak,mondjuk az idősebb korosztály miatt.szóval ebböl szempontból ez a szakma akkor nem nekem való,mármint nem csak a piercing miatt... na de köszi a válaszokat

2009. okt. 28. 22:15
 5/16 A kérdező kommentje:
nemtom h jött nekem az idősebb korosztály.mindegy felfogtam a lényeget.ha nem szimpi a pincér mi lehet a konyhában?xDD most igy belegondolok nem tom miért tettem fel a kérdést :P nembaj
2009. okt. 28. 22:18
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán pont emiatt, ahogy Te is írod. Egy vendéglátóhely, ahol ételt is szolgálnak fel, nem csak a laza, fiatalok a célközönsége, hanem MINDENKI, tehát az idősebbek is. Sőt! Az idősebb korosztály (40-60 év bocsi), ők az igazán fizetőképes kereslet! Ők hozzák a bevételt. És ha az ő konzervatív ízlésükbe nem fér bele a piercinges pincér, akkor hát ezt nekik kell felróni.


A vendéglő tulajdonos meg nem a saját zsebe ellensége. Az első jól írta, a pincér képviseli az éttermet. Egy rock-kocsmában valószínűleg előnyt élveznél a piercinggel. :)

2009. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mondjuk nem kifejezetten szerepeltek az éttermek a terveim között. de még majd melássuk mit hoz a jövő
2009. okt. 28. 22:22
 8/16 anonim ***** válasza:
ööö.. most zavarba hoztál. Hol lehet még pincérkedni éttemen kívül?
2009. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem pincérkedésre hanem felszolgálásra gondoltam pl 1 büfé-ben
2009. okt. 28. 23:00
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam már olyan étteremben (több helyen is), ahol a lánynak orrpiercingje volt, nagyon igényes volt, és nem hiszem hogy bárkit zavart volna...
2009. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!