Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy fogok bírni minden nap...

Hogy fogok bírni minden nap felkelni és dolgozni?

Figyelt kérdés
Eddig csak egyetemekre jártam, ahol a lazulásé volt a főszerep. Most sajnos kaptam egy munkát. Igaz legalább szakmai, de nem tudom hogy leszek képes naponta felkelni és MINDEN munkanap bemenni és dolgozni, monoton módon. Eddig csak itthon voltam akkor keltem amikor akartam, most 8.ra be kell mennem egy munkahelyre és fél 5-ig ott kell lennem :(
2013. aug. 11. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Az általános iskolába is 8-ra kellett járni, nem? Amúgy első 1-2 hónap lehet, hogy rossz lesz, de majd hozzászoksz. Fárasd le magad előző este 6-7 óra körül - apríts fát, nyírj füvet, vidd el sétálni a kutyát, menj el futni és jobban fogsz tudni aludni, s akkor kellemesebb lesz másnap reggel az ébredés.
2013. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is utálok felkelni, menni és hogy meg van szabva a napom, tanuláskor ugye a délután nagyjából szabad, egyetemen az órarendemmel is mindig ügyködtem, hogy ne legyenek korai óráim.

Este megszabom magamnak, hogy max fél 10-10-kor lelépek fürdeni, 11-ig el kell aludni, hogy 6-kor fel tudjak kelni. Most még viszonylag jó mert hamar beérek melóhelyre, csak sajnos ha szakmában akarok dolgozni az helyben nem lesz, akkor pedig Pestre minimum napi 4 óra bejárás... az lesz a szopás.


Megszokni meg muszáj, ha nem vagy olyan helyzetben, hogy laza, bármikor bejárós, jól menő egyéni vállalkozói munkád legyen.

2013. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát ne haragudj de kissé felháborodtam ezen. Tudod van aki 6ra jár dolgozni és ott van a munkahelyén 12 órát. Ráadásul a szabadnapot se kapja meg. Ja és messziről jár be tehát kb 3kor kel. Én örülnék, ha ilyen kafa melóhelyem lenne ahova 8ra járhatnék fél 5ig. Van akinek munkahelye sincs és örülne egy ilyen lehetőségnek. Most ne haragudj ezért nem bántásnak szánom, csak kicsit gondolkozz el azon, hogy lehetne sokkal rosszabb is! Meg fogod szokni szerintem.
2013. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként ha a sajnos kategóriában van, akkor ne dolgozz, más örülne neki. A munkához meg ne ilyen hozzáállással kezdj neki, mert még a végén kiraknak. 8-fél 5 teljesen normalis, ha 6kor kezdenél 12 órában, váltott műszakban, folyamatos túlórával, ahhoz mit szólnál?
2013. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy hivatali közszféra állás lesz
2013. aug. 11. 21:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Üdv a Való Világban!
2013. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Na ezért kell az egyetemista, utána már dolgozni azt nem akar...

Más összetenné a 2 kezét egy ilyen melóért.

Szánalmas vagy...

2013. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"sajnos kaptam egy munkát"


Ilyen hozzáállással nehéz életed lesz...

2013. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én megértelek :) én már 2 éve dolgozok a jó kis egyetemi élet után. hát mit ne mondjak... az első 2 hónapban, szinte minden nap sírva keltem fel, azóta már egy kicsit jobb, kivéve amikor belegondolok, hogy nyugdíjas koromig ez lesz a helyzet. régebben nem értettem, hogy miért akarnak annyira a nők szülni, de mióta dolgozom néha elgondolkozok rajta, hogy kellene vagy 5 gyereket szülni 3 évenként :) (persze ez csak vicc)
2013. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!