Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudok elég okos lenni....

Nem tudok elég okos lenni. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, okleveles sminkes. Imádom csinálni, imádok ebben dolgozni, ez köt le, egyszerűen a hobbim is egyben. (nem dicsekvésből, de sokak szerint jó is vagyok benne) jelenleg a családi vállalkozásunkban dolgozom, de csak néha, mivel kevés a melónk.


pénteken voltam egy közeli butikban, azt mondta a nő, hgy hétfőn 1kor kor menjek próbanapra, csak beugrós lennék, tehát amikor szól mennem kell. Pénzről nem esett szó.


Erre 1hete elküldtem egy sminkes melóra a jelentkezésemet, hívtak ma, hogy hétfőn 11:30ra várnak interjúra.

Pénzről itt sem esett szó.


Kizárt, hogy visszaérjek ide 1re... úgy érzem döntenem kell, a sminkelős messzebb lenne... bár mind2 helyről kicsit problémás a bejárás.


Mindkettőt szeretném, de a sminkelés az álmom... mégsem szeretnék 2 szék közt a pad alá esni.


Mit válasszak?


2013. jún. 23. 13:09
 1/2 A kérdező kommentje:

azért családi kat.ba írtam, mert itt értelmesebben válaszolnak.

plusz hozzátartozik, hogy itthon ezt nem tudom senkivel sem megbeszélni, mivel az lenne, hogy nekem kell döntenem.

barátommal pedig nem tudom most megbeszélni, mivel nincs otthon, nem akarom hivogatni, dolga van...illetve 2napja vesztünk össze, fura lenne ha ezzel az indokkal hívnám, hogy "SEGÍTS DÖNTENI"


félek, hogy rosszul döntök... ki mit mond, melyiket válasszam?

2013. jún. 23. 13:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudsz beszólni a butikba, hogy ugyan tudod, hogy ez a próbanap, de önhibádon kívül egy fél órát, negyvenöt percet késni fogsz, és sajnos nem így tervezted, de hirtelen jött közbe, és nem tudsz vele mit kezdeni?
2013. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!