Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan választanál a két...

Hogyan választanál a két állás közül? Kérhetek-e gondolkodási időt a munkáltatótól?

Figyelt kérdés

2 helyre is esélyem van, hogy felvegyenek. Nem tudok dönteni a választásban.

1. Gyárban kell dolgozni, de könnyű fizikai munkát tiszta környezetben, ülő munka, heti 40 óra,bruttó 140 körül lehet keresni+cafeteria, viszont 3 műszakban, vidéki hazajutást támogatják(ami amúgy 10 ezer oda-vissza)+ bérletet városban fizetik.

2. Raktári munka tiszta környezetben, heti 12 óra, bruttó 65, esetenként hétvégente is van munka+ egy kevés cafeteria.

Az 1-sel több pénzem lenne viszont nehezen jutna időm tanulásra, valmamint műszakolni kell, 2-sel nem tellene tanulásra és eléggé össze kellene húzni a nadrágszíjat, hogy meglegyek valahogy ennyi pénzből, viszont délelőtt kellene dolgozni és maradna szabadidőm(csak pénzem nem).

Melyiket választanád?

Mondhatom azt a munkáltatónak hogy kérek néhány nap gondolkodási időt? Még egyik sem biztos, de hívtak következő fordulóra és szeretném jól átgondolni előre mi lenne a legjobb választás.


2013. jún. 21. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én az 1-est választanám, és a hétvégéket végigtanulnám. Én anno gondolkodási időt kértem, egy napot, mert én is hasonló szituban voltam. Megértette a főnök, nem volt gond neki. De lehet, hogy más főnöknél ez nem előny, hogy nem mindenáron akarsz odamenni hanem még gondolkozol is.
2013. jún. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!