Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen oldalakat ajánlanátok...

Milyen oldalakat ajánlanátok munkakeresésre? Teszem azt nektek kéne sürgősen bármilyen állás, hol keresnétek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, 10 osztályom van eddig, volt egy súlyos balesetem, de felépültem, s teljesen egészséges vagyok. Úgyhogy sajnos ez van. Így keresnék bármit:


Amit kizárok: Gyári munkás, takarító, árufeltöltő, mekis


Milyen szóba jöhető állások vannak ezeken kívül? Teljes munkaidős, fix állást keresek, fix fizetéssel, minimum az a szaros 100 ezer legyen meg. Hol keressek és egyáltalán mit?


Oltásokat meg beszólásokkal menjetek a... Szóval tartsátok meg magatoknak, tanácsot szeretnék. Köszönöm!



2013. jún. 20. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a www.allaskereso.hu-n találtunk. Ott az a jó, hogy településenként is lehet keresni. Hasznos még: expressz.hu, jofogas.hu, de felhívom a figyelmedet, hogy nagyon sok türelem kell hozzá. És számíts arra is, hogy elküldöd az életrajzod, behívnak interjúra és kiderül, hogy 15-20 ember hívnak be egyszerre és ugyanúgy sorban áll, mint a Tesco-ban a pénztárnál.
2013. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is expressz, ott van a legtöbb alacsonyabb végzettségű elvárásos munka, vagy a helyi munkaügyiben is megnézheted a kirakott dolgokat, ott is láttam pár dolgot.

A [link] is jó lehet, de ott tényleg esély sincs a 65 feletti fizetésre érettségi nélkül, közalkalmazottként.

Szerintem egyébként menj be a lakóhelyeden lévő helyekre ahol szeretnél dolgozni, vagy kérdezd meg az ismerősöket, hátha tudnak valamit.

Bár sajnos 10 osztállyal nem sok helyen lesz esélyed, a gagyi munkákhoz is minimum egy érettségit kérnek, 100-ról pedig ne álmodj, én diplomával nem keresek annyit.

Diákmunkásként lenne még érdemes próbálkozni, tanulsz még? Lehet megérné, úgy jobb munkákat is lehet találni.

2013. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!