Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek fel vennétek az...

Szerintetek fel vennétek az ismerősömet a munkára? Lent a részletek.

Figyelt kérdés

Szóval a hirdetésben a következőt irják:

Felsőfokú végzettséggel vagy felsőoktatási intézményben aktív vagy passzív hallgatói státusszal rendelkezik

Azonban neki nincs aktív és passzív hallgatói jogviszonya,mert májusig volt jogviszonya most vizsgázik majd pár héten belül. Szerintetek? Van esélye?


2013. jún. 19. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Májusig volt jogviszonya, dafuq? Mikor végeztem az egyetemen, a hallgatói jogviszonyom júliusban szűnt meg. Még majdnem egész júliusban diákkedvezménnyel utaztam a vonatokon is. Biztos megvan még neki.
2013. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle és nincs neki. Ő csak felsőfokú szakképzésben vesz részt de fősulin..
2013. jún. 19. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha már nincs neki jogviszonya, akkor nyilván nem veszik fel.
2013. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!