Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » AUDI - Mennyi esélyem lehet...

AUDI - Mennyi esélyem lehet bekerülni az audihoz? Többi lent! (Kicsit lehet, hogy hosszúra sikeredett ;) )

Figyelt kérdés

Közel 3 év minőségirányítási területen szerzett munkatapasztalattal, felső fokú német nyelvvizsgával (igaz az most kb. erős középszinten megy) és folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokkal. Emellett gépéesz/informatikus szakmám van.

A jelenlegi munkaköröm: reklamáció kezelés, mérőeszköz felügyelet/kalibrálás, 3d koord. mérőgép programozása és kezelése, 3d mérőkaros mérőgép programozása/kezelése, beszállítók értékelése, idegenáru ellenőrzés, mérőeszköz- és gépképesség vizsgálatok elvégzése és a fent említett területek folyamatainak optimalizálása/fejlesztése.


Igazából minőségügyi területre gondoltam.


Tudom, hogy hülye kérdés, de lehet esélyem diplomás munkakörbe bekerülni? Mennyire fizet jól az audi a minőségügyi területen?



2013. jún. 12. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet - főleg úgy, hogy folyamatban van a felsőfokú képzés.

Nekem nem sikerült folyamatban lévő gépészm. tanulmányokkal jó pozíciót megcsípnem - de mivel gyakorlod és remélhetőleg naprakész tudásod van, ezért nem esélytelen.


Ha így elsőre nem is diplomás munkakörbe, de cégen belül egyszerűbb feljebb lépni - legalábbis azt mondják.


Minőségügyi területről nem tudok konkrétumot - az hallani, hogy minél magasabb a végzettség, annál jobban megéri átpártolni. De pl. szereldei munkatársnak már egyáltalán nem, mert máshol is megvan ugyanaz a pénz állítólag.


A német szvsz mindenképpen többletpont: ma is megállt mellettem egy német látogató, egy fiatal kissrác fordított neki, hát alig bírtam megállni hogy ne szóljak közbe és javítsam ki... :P :D Szóval ez mindenképpen jó pont még mindig.

Ami az agyamra megy, hogy az emberek egy jó része úgy beszéli a deutschot odabent, hogy a mondat végére tesz egy "oder"-t. Mindig... :D


Na mindegy. Tele van a hócipőm, de holnap nem megyek végre. :)

2013. jún. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!