Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy kezdő...

Mennyit keres egy kezdő körzetigazgató? (bruttó)

Figyelt kérdés

Feladatkör:


Információ szerzés a hazai piacról és annak kiértékelése

Az üzleti partnerekkel való napi kapcsolattartás és információk cseréje

Nyersanyagok felvásárlása

Nyersanyagok értékesítése

A kereskedelmi és a logisztikai osztállyal való napi kapcsolattartás

Nyiilvántartás vezetése


Autó, mobil, notebook, home office



2013. máj. 22. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez az igazgató annyira igazgató, mint amennyire az egynyomtávú anyagmozgató-menedzser menedzser. Ez kb egy területi értékesítő, és 150 körül kap pl építőiparban.
2013. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak bruttó 150e ?

Megmondom őszintén többre gondoltam!

Mivel egy teljes megyét úgymond felügyelni nem kis felelősség és munka.

2013. máj. 23. 00:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Nettóra gondoltam.
2013. máj. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rokonunk egy elesztoipari cegnel dolgozik mint teruleti kepviselo terulete dunantul, es kozep magyarorszag egy resze. A fenti feladatkorokon tul meg soxor kell menni az uzelti partnerekhez probasutesre, megbeszelesekre es stb.... Heti szinten 4napot autozik 1napot van az "irodaban" ezert kb netto 250-300korul kap premiumokkal egyutt es mar 12eve van a cegnel, persze nem 8oras munka!
2013. máj. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És az a bizonyos élesztőipari cég mennyire számit nagy vállalatnak?

Mivel az én esetemben egy nagy nemzetközi cégről lenne szó.

A nem 8-órás munka alatt azt érted, hogy sokkal több ???

Hasonló pozíciókat pl. Értékesítőt néztem a fizetések.hu weboldalon és ott egy pályakezdőnek, egyetemi végzettséggel bruttó 375000ft-ot mutat. Ez szerintem enyhe túlzás javítsatok ki, ha tévednék. Eléggé irreális összegeket látok ott.

Mi a reális bruttó összeg, amit az interjún kérhetünk ebben a pozícióban ???

2013. máj. 23. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Nos mennyire nagy?! Ebben a regioban az osszes nagyobb ceghez az o termekeik mennek, mert nem csak elesztovel foglalkoznak hanem keleszto, meg terfogatnovelo meg egy csomo ehez kapcsolodo termekuk van! Vegzetseget tekintve gazdasagi diplomaja volt de 6-7eve elkuldtek elelmiszer-mernokire kvazi munka mellett csinalhatta, persze a ceg fizette a tanulmanyokat nyilvan extra idot nem kapott a tanulasra. Munka idejet tekintve nem 9-17ig dolgozik hanem elmegy reggel 7-8korul aztan 6-7-8 mire haza er meg van hogy ejjel is van egy-egy alkalommal.

Lehet magyarorszagon jo fizeteseket keresni de ahoz kell megszerzett tudas, sok munka es szerencse es persze tapasztalat! Csak sajnos ott tartunk, hogy sokan hiszik azt, hogy diploma van a kezeben akkor ovek a vilag... Termeszetesen a nagyszamok torvenye alapjan kivetelek mindig vannak!

2013. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. máj. 23. 13:32
 8/8 Dr. Szennyai Mária válasza:
Sajnos nem tudom.
2013. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!