Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a pontos feladata egy...

Mi a pontos feladata egy telebankárnak?

Figyelt kérdés
Illetve mennyi fizetésre számíthat az, aki elnyer egy ilyen állást?
2013. máj. 13. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem telefonon kell értékesíteni a banki szolgáltatásokat, hiteleket. Jutalékos. Ha jó a beszélőkéd, lehet jó a fizetés, de én nem csinálnám, mert nem szeretem, ha egész nap dolgozom, és mégsem kapok érte pénzt. Ugyanis jelenleg elég kicsi a fizetőképes kereslet.
2013. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az, amit #1 mond.


A telebankár lényegében egy banki ügyintéző, aki a call centerben ül és azokkal az ügyfelekkel foglalkozik, akik nem tudnak/akarnak személyesen bemenni a bankfiókba és telefonon akarják intézni a banki ügyeiket. A biztonsági azonosítást leszámítva full ugyanaz, mint a fiókban dolgozó ügyintézők munkája és ugyanazok is az elvárások.

2013. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!


Annyit sikerült megtudnom (eddig), hogy valószínű a jutalékos fizetés, bár hogy mi alapján, azt még nem tudom.


Úgy gondolom, hogy pont a jutalékos rendszer miatt értékesítés is van, viszont ez egy budapesti állás lenne, ezért szerintem van annyi segítséget kérő és érdeklődő telefonon, hogy nem az értékesítés lesz az elsődleges feladat.


Ha esetleg még valaki olvassa a kérdésem, akkor a fizetési rendszerről (pl. éjszakai pótlék?, jutalék), esetleg összegről mesélhetne, illetve továbbra is a feladatok érdekelnének.

2013. máj. 14. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Bankfiókban dolgoztál már, vagy ismered a fióki dolgozók feladatait? Mert kábé ugyanazt kell csinálni, de kevesebb pénzért. Én fiókban dolgozom, nem lennék telebankár. Néhány feladat: átutalások indítása, betétek lekötése vagy felbontása, bankkártya letiltás, panaszok kezelése, díjakkal kapcsolatos kérdésekre válaszolni stb. Nagyon sokrétű. Sajnos abban tévedsz, hogy nem kell értékesíteni. Ha felhív valaki, hogy ügyintézzen, akkor is meg kell próbálnod értékesíteni neki mert kemény elvárások vannak. Mindegy, hogy mondjuk felhív letiltani egy kártyát, neked meg kell próbálni eladni neki egy biztosítást.
2013. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a fizu nem túl rózsás, brutto 180 körül a mi bankunknál (nem egy kis bank).
2013. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!