Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet majd ilyen...

Mennyi lehet majd ilyen munkakörbe a fizetés?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban észak-magyarországon vagyok egy ablakos cégnél lécvágó( fizikai munkás) most aki az irodán volt ilyen ügyintéző titkár féleség elmegy, ő csinálta a rendelést is és engem akarnak a helyére, mert nekem van meg egyedül az érettségim még nem kértek fel hivatalosan, de mondták h engem akarnak valaki azt mondta hogy 150000ft- ra nőne a fizetés szerintetek ez igaz? nem tudom elválaljam e amúgy a cégek mi alapján fizetik a fizetést? zsebből ami megrendelés van?
2013. máj. 8. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

150 000 szerintem túlzás. Azok keresnek ennyit akik ezeknek a termékeknek az értékesítésével foglalkoznak és cégeket keresnek fel mindenféle módon. Ha ez az ügyintéző munka tartalmaz értékesítést és esetleg ki kell menni címekre, fel kell hívogatni emberkéket, akkor érthető ez az összeg. Egyébként, sima irodai munkáért nettó 80-120 000 körül szoktak kapni.

Mi az hogy miből fizetnek? A fizetés, ha nem jutalékos rendszerben leszel, akkor fix. Hogy miből szedik össze, az már nem a Te gondod. Annak minden hónapban rendszeresnek kell lennie, hogy meg is állapodtok a szerződésben. Mert remélhetőleg bejelentett az állás.

2013. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg a volt munkatársadat, hogy ő mennyit keresett abban a pozícióban. De egyébként 150 az teljesen reális, ilyen pozícióért túl sokat nem lehet adni.
2013. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!