Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen 5 rossz tulajdonságot...

Milyen 5 rossz tulajdonságot mondanál egy eladói állásinterjún magadról?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Attól függ, meg akarod kapni a munkát vagy sem :D

Első eset: diszkalkúlia, tourette szindróma, hiperszomnia...

2013. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha mégis ott akarsz maradni akkor:

Precízség, alaposság, beszédesség, nyitottság, kiváncsiság.... és rákérdez majd, ezek miért rosszak. Na azt már magyarázd meg neki Te. Egyébként ha nekem sikerült, neked is fog! Sok sikert! :)

2013. ápr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Egy HR-es ezeket írta egy korábbi, hasonló kérdésnél:


1. kicsit türelmetlen vagyok magammal vagy másokkal

2. nem szeretem halogatni a dolgokat, vagy ha mások halogatnak dolgokat

3. hajlamos vagyok elveszni a részletekben

4. a határidő betartása fontosabb nekem, mint hogy az elvégzett munka hibátlan legyen (ez sem feltétlenül baj!)

5. elég makacs vagyok, ha úgy érzem, hogy igazam van igyekszem meggyőzni róla másokat is


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2013. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as: amit linkeltél, az egy tanulságos beszélgetés volt itt a GYK-n. Egy HR-s is belerecsegett pár mondatot, amit Te kiragadtál. De rá pont nem szabad hallgatni, tudom mert én is benne voltam ebben a beszélgetésben. Ha normális helyre felvételizel, akkor nem ezeket a válaszokat várják tőled!
2013. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekifutok még egyszer :)


EGY HR-es így gondolja, mint amit a #3-masban leírtam + egyéb ötletek a linkelt oldalon.

2013. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!