Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan bizonyítsam be hogy...

Hogyan bizonyítsam be hogy többre is képes vagyok?

Figyelt kérdés
Új vagyok a munkahelyemen, elszúrtam egy feladatot, utána jött a kolléganőm aki mondta hogy figyeljek oda mert nem lesz így jó. Mondtam hogy kijavítom a hibát, mire ő azt mondta h majd ő megcsinálja. Ez az első munkanapomon volt. Utána másnap már nem csinálhattam azt a feladatot. Kicsit rosszul esett ez, és most egyszerű feladatokat adnak nekem. Nincs vele problémám, mert szívesen megcsinálom, csak rossz hogy a hátam mögött csinálták ezt velem.
2013. ápr. 5. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni, mert a régiek igyekeznek okosabbnak, tapasztaltabbnak tűnni nálad. Ha hagyod magad, teljesen ki fognak kezdeni. Igyekezz minél tökéletesebben dolgozni ezentúl.
2013. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hagyd kikezdeni magadat. Elrontottad pont, mással is megesik. Máskor figyelj oda jobban, ennyi.
2013. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Belátták, hogy ez így elsőre túl nagy feladat volt neked, ezért most még a könnyebbeket kapod. Fokozatosan terhelnek majd.
2013. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól van ez így. Az sem jó egyébként, ha mindig mindent tökéletesen megcsinálsz, mert akkor a végén mindenki helyett dolgozhatsz. Maradjon csak a kollégáknak is munka! Lehet, hogy amúgy is a kolléganőnek kellett volna megcsinálni, csak gondolta, új vagy még, hátha be tud szervezni a csicskásának. Nem árt résen lenni! Mindig csak a főnöktől fogadj el automatikusan feladatot, ha másnak megcsinálsz bármit, mindig éreztesd, hogy szívességet teszel!
2013. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!