Hogyan bizonyítsam be?

Figyelt kérdés

Közvetítő voltam,ügyfeleket közvetítettem.Nem hitelügyintézőként dolgoztam,mert a hitelügyintézőnek adtam tovább az ügyfelek doksijait,stb.A "hitelügyintéző" nem intézett hitelt,és most rendőrségi eljárás van folyamatban.A másik fél("hitelügyintéző")mindent tagad,szinte azt is,hogy engem ismerne.Telefonon nem,de személyesen sokszor találkoztunk.Az ügyfelek feljelentést tettek ellenem,hiszen velem találkoztak.

Hogyan bizonyítsam be,hogy nem vagyok csaló?És hogy mindent a másik személynek átadtam?

(hosszú történet ez,de késő van)...


2011. aug. 9. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Károsodtak az ügyfelek?


A nagyapám is ilyen "közvetítő" volt, de ő a R.banknak volt a közvetítője, és az ügyfeleket rögtön a bankba küldte a banki ügyintézőhöz, és sose volt semmi gond belőle.

2011. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen,anyagi kár is volt!!!Ügyintéző díjat kért,és én meg odaadtamneki,hogy intézzen hitelt!Szinte mindenki(kivéve aki nem),fizetett de nem sokat,de akkor is!!!

Mivel én találkoztam az ügyfelekkel,most én vagyok sz@rba....

Mit tudok csinálni?Miért tagad a másik fél?

2011. aug. 9. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Hú, ez gázos. :(


És a pénzek átadásáról átvételéről nem születtek átvételi elismervények? Az ügyfél és közted, illetve te és a hitelügyintéző között? (azokkal lehetne védekezni!)


A papám utólag kapta meg a jutalékát a banktól, miután az ügyfél már SZERZŐDÉST IS kötött a bankkal.

2011. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és közted és a hitelügyintéző között nem volt semmilyen szerződés?
2011. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De volt szerződés,de ami nálam maradt azt nem találom sehol.Ő meg tagadja.:(

A pénzt is átadtam neki,amiből nekem a benzinre épp,hogy maradt,mert ígérte,hogyha szerzek neki ügyfeleket,akkor nekem ingyen segít a hitelemben,ugyanis az ő munkadíja előre min.160.000ft,és plussz utólag a sikerdíja!!!

Én mindenkitől kb:40.000ft-ot kértem,amiből nekem lejött a benzin a többit odaadtam neki.

Nem tudom ki írhatom-e ide a nevét(mert személyi jogokat sértene),de sokat átvert sajnos,amit most tudtam meg!

Mit csináljak?

Ugyanis holnap meg szembeszítés lesz a rendőrégen,és ő tagadni fog mindent,mert nem hülyegyerek alapból!

2011. aug. 10. 08:57
 6/6 Smartguy86 ***** válasza:
Keresd meg a szerződést, amit vele kötöttél. Az az egyetlen bizonyítékod lesz ellene. Esetleg ha SMS-t küldött a telefonodra a saját számáról, akkor azt is mutasd be.
2011. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!