Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kreatív önéletrajz készítő...

Kreatív önéletrajz készítő program?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan letölthető/online programot, amivel az alábbi linken szereplő kreatív önéletrajzokat lehet készíteni?

[link]



2013. ápr. 4. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

GIMP, Paint.net, Inkscape, ezek ingyenesen hasznalhatoak. Persze, grafikai tehetseg is kell hozza, ha nem grafikusnak keszulsz, nincs ertelme ilyennel foglalkozni.


Egy masik lehetoseg: visualize.me.

2013. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok idő egy kreatív elkészítése. Az elsőt marketing szöveggel és némi grafikai munkával 3-4 hét alatt hoztam össze, de a nagyját egy Word-sablon adta ki.


Tegnap találtam ezt:

[link]


Érdemes böngészni az Office-sablonokat, Word, PowerPoint, de akár Publisher is:

[link]

2013. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hú, nem gondoltam hogy ez ekkora meló:) azért köszönöm:))
2013. ápr. 4. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintetek ilyenekkel nagyobb az esély az elhelyezkedésre?

Ha egyáltalán megnyitják figyelemfelhívásra jó, de pl. egy önkormányzati állásnál van értelme? Látom, ahogy az 50-es ügyintézők összesereglenek Mancika gépénél, hogy nézzétek már milyen színes és vannak rajta vicces képek..


Én photoshopban szoktam ügyködni, ha nem tudod kezelni youtube-on is van fent egy csomó oktatóvideó. Ahogy az ingyenes rajzprogramokhoz is.

Ha nem akarsz túl bonyolultat szerintem wordben is megoldható, egyszerű képeket beraksz és a betűtípusokat is variálod.

2013. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Versenyszférában (szerintem) könnyebb az ilyen típusúval elhelyezkedni, közintézménynél viszont inkább a fapados módszereket alkalmaznám. Úgy sejtem, ott különösen figyelnek arra, hogy szabálykövető legyen az új munkaerő, véletlenül sem kreatív, akkor nem illene az államigazgatás rendszerébe.


Kreatívval, versenyszférában 20%-os interjúarányt sikerült összehozni eddig, 40 pályázatból 8 interjú született, 20 esetben 1 héten belül visszajeleztek, hogy nem engem keresnek, a vissza nem jelzők aránya így csak 30%.

2013. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi a franc ez?


oszinten most hogy a masik oldalrol is latom hogy mit akarnak egy CV-tol ezeket el se olvasnam.

a jo egnek van ideje kinezni a sok firka kozul hogy ez az illeto mi jo eget csinalt a 90-es evekben meg balra meg ossze-vissza kis rubrikakban az infok.


egy normal oneletrajzon meg haladok fentrol lefele azt kesz.

nem akarok en fesztival plakatot olvasni...


amugy egy sima oneletrajzot se tud a tobbseg osszerakni.

konyorgom ha nem ismered a tabulatort akkor ne ird bele hogy jol bansz az office-szal...

es ha nem tudsz formazni akkor hasznald az europass-es oneletrajziro valamit...

2013. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ok grafikai, kreativ munkakra ez jo!!!

webdesign meg ilyenek!


de ha egy sima munkara kuldesz ilyet hat nagyon fugg a HR-estol hogy elajul-e tole vagy sem.

2013. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!