Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Póker az önéletrajzban?

Póker az önéletrajzban?

Figyelt kérdés
Mit szólnak a munkáltatók, ha valaki pár évig online pókerből élt? Alapvetően ez hátrány? Van olyan terület ahol ez esetleg előny is lehet?

2013. ápr. 1. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Attól függ hova jelentkezel. Ha egy kaszinóba, akkor nem biztos hogy hátrány.

De bármely más területen nehezen tudom elképzelni, hogy ne nézzenek rád ezért furcsán.

2013. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írnám bele. A póker társadalmi megítélése az, hogy szerencsejáték.
2013. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"póker társadalmi megítélése az, hogy szerencsejáték.2


nem csak a társadalom ítéli annak..



miért akarsz melózni menni ha pókerből meg tudtál élni?

2013. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előző: kérlek bizonyítsd, hogy "a póker szerencsejáték". A lapok véletlenek, de hogy azzal mit kezdesz, az nem szerencse kérdése. Eddig senki sem bizonyította, hogy a póker szerencsejáték lenne. Neked mi az érved rá?
2013. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem csak a társadalom ítéli annak.. "


Hanem kik még? UFÓ-k vagy a macskák?

2013. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Minek akarsz menni dolgozni menni, ha pókerből jól megtudsz élni? Én kérlek szépen már 5 éve profi pókerjátékos vagyok. Még az egyetem alatt kezdtem el, és annyira megtetszett és jól is ment, hogy az egyetemet is abbahagytam, és jól is tettem. Tavaly kint voltam Franciaországban, Angliában, Spanyolországban mind 3 utazást pókerrel nyertem, 5 napra. Továbbá folyamatosan járok külföldre versenyezni, ott fizetik a szállodai szobámat, étkezésemet...stb Nekem csak a repülőjegyet kell megvennem. Havonta meg 250.000ft szoktam összepókerezni neten, naponta 6-10 órákat szoktam pókerezni.
2013. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Suli után úgy döntöttem pókerrel akarok foglalkozni, de nem sikerült majdnem 1 év alatt sem egy tisztességes winrate-et összehozni. Másrészt a társadalmi megítélése is zavar és az adózása sem megoldott. Pénzügyi végzettségem van és most az a gáz, hogy nem tudom hogy számolhatnék el ezzel az idővel és hogyan magyarázhatnám azt, hogy eddig miért nem jelentkeztem az adott pénzintézethez ahová esetleg most jelentkeznék...

Szóval eléggé elszúrtam a dolgot. :/

2013. ápr. 2. 17:20
 8/15 anonim válasza:

Hát ha félsz a pókertől az önéletrajzodban, írd azt, hogy online tőzsdéztél. Az majdnem ugyanaz, csak jobban hangzik. :) (Na jó, nem éppen ugyanaz...). Vagy írhatod azt, hogy osztó voltál (feketén) egy klub-ban, ami bezárt (na ilyen van jó sok).


Amúgy van olyan pénzügyi cég, ahol talán még pozitív hatása is lehet a pókeres karriernek... bár nem sok, szerintem.

2013. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy havi 250e Ft-ot keres netes pókerből:

megadnád a felhasználóinevedet, hogy megnézhessünk az officialpokerrankings.com-on és megbizonyosodjunk róla, hogy nem csak kamuzol? Köszi!

2013. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
mégis miért kamuzna???
2013. ápr. 3. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!