Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az miért van, hogy itt a...

Az miért van, hogy itt a gyakorin mindenki 300-400 e Ft-ot keres, de ha privátban rákérdezek a munkáltatójára, már nem nyilatkozik?

Figyelt kérdés

Vagy nem írnak vissza, vagy inkább ő azt nem mondja el.....

Miért probléma elmondani a cég nevét????



2013. márc. 31. 21:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy meg munkanélkülieknek,GYES-en lévőknek,diákoknak van a leginkább ideje netezgetni,nem hinném,hogy egy menő mérnöknek aki tele van megrendeléssel...Én ha ilyen jól keresnék tuti nem itt ülnék szórakozás gyanánt.
2013. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"nem hinném,hogy egy menő mérnöknek aki tele van megrendeléssel..."


Mindegy mennyi a megrendelés, nem fogok napi 8 óránál többet dolgozni, ha nem szorulok abszolút rá.


"Én ha ilyen jól keresnék tuti nem itt ülnék szórakozás gyanánt."


Nem a szórakozásra szánt időben gyakorizom, hanem munkaidőben ;p

Vagy épp ebédszüneten. A lényeg ugyanaz. Nem mehetek csapatni a motorommal, hanem itt kell ülnöm egy irodában, számítógéppel, nettel..

2013. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Bevallom, nekem eszembe nem jutna munka közben a gyakori kérdéseken lógni...


Ha esetleg van egy kis szabadidőm, mi nagyon ritka, akkor elmegyek a mosdóban vagy esetleg beszélek pár munkatársammal.

2013. ápr. 2. 17:35
 24/24 anonim ***** válasza:
17:35! Én meg szeretem megismerni mások véleményét, olyanokét, akik pont nem az én munkahelyemen vannak. A való életben nem sok esélyem van egy szombathelyi takarítónővel vagy egy sajószentpéteri munkanélkülivel beszélni.
2013. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!