Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyis tanfolyamról...

Munkaügyis tanfolyamról kérdeznék, ki tud válaszolni?

Figyelt kérdés

Első kérdésem az az, hogy ha bekerültem, de kicsit hazudtam a szóbelin, hogy miért jelentkeztem a tanfolyamra(boltot szeretnék nyitni, azt mondtam,de nem valószínű, hogy vizsga után egyből ezt tenném), akkor felelősségre vonhatnak, vagy semmi közük ahhoz, hogy mit kezdek a bizonyítvánnyal.

A másik kérdésem, hogy ha 7hónapos, akkor kapok-e legalább minimálbért, vagy nem fizetnek semmit?

A harmadik, hogy ha nyelvet is tanítanak, és én még nem tanultam azt a nyelvet, nehéz lesz, vagy segítőkészek lesznek?


2013. márc. 23. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:

1: A kutyát nem érdekli, hogy mit kezdesz utána a bizonyítvánnyal. Arra sem fognak emlékezni, hogy a szóbelin mit mondtál.

2: Valamennyit fizetnek, de általában a minimálbérnél kevesebbet. A szerződésben benne lesz az összeg. (általában a tanfolyam előtti tájékoztatón is megmondják)

3: Ez teljesen tanárfüggő.

2013. márc. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!