Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem jut eszembe a szó. Önéletr...

Nem jut eszembe a szó. Önéletrajzba milyen szóval írják az egyéb tudnivalókat? Pl van jogsi, nyelvvizsga, számítástechnikai végzettség!

Figyelt kérdés
van rá egy profi meghatározás és itt agyalok rajta és nem ugrik be!
2009. szept. 16. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez profi meghatározás, de én azt írnám, hogy egyéb képesítések.
2009. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyes kompetenciák- nagyon szépen kifejezve:)
2009. szept. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Van egy nagyon jó weboldal, ahol van egy önéletrajz "generáló". Csak megadod a szükséges adatokat és ebből készít egy korrekt, szép önéletrajzot.

[link]

2009. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyémben ez van: Egyéb ismeretek, tevékenységek.

A képességeken mindig röhögök, ha látom másnál, mert nekem azonnal az ugrik be, hogy pl telekinézis, gondolatolvasás, teleportálás, időfagyasztás :) Én ilyen természetfeletti izé rajongó vagyok, lehet hogy más is :)

2009. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

személyes kompetencia.

Ez az!

köszi mindenkinek!

2009. szept. 16. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Az europassban ez van: "Egyéni készségek és kompetenciák"
2009. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én úgy szoktam írni: Egyéb képzés
2009. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!