Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 állásinterjúra is megyek....

2 állásinterjúra is megyek. Honnan tudjam, hogy elfogadjam-e az elsőt?

Figyelt kérdés
Csütörtök-pénteken megyek interjúkra. Szeretném mind a kettőt megnézni, de mi van, ha a csütörtöki olyan lesz, hogy ott igent vagy nemet kell mondanom? :/ Valaki járt már hasonló cipőben?

2013. febr. 25. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igent mondasz, úgysem manap kell kezdeni es biztosan van próbaidő is, aztán lemez megnézni a másikat.
2013. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem kellett a helyszinen igent vagy nemet mondanom.
2013. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rögtön igent mondani. Utólag szokták emilben megküldeni a szerződés-ajánlatot.
2013. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Telefonos értékesítős munka, ahol úgy tudom, nem a legjobb a munkakedv, ezért gondoltam, hogy nehogy valami olyan legyen, hogy helyben kell aláírnom valamit. De akkor nem fognak akarni pl. aláíratni velem semmit, ugye?
2013. febr. 25. 15:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel nem fogsz azonnali választ kapni.


Én mondjuk úgy jártam az egyik álláskeresésemnél, hogy azonnal szerződést dugtak az orrom alá, és én aláírtam, mert nem volt másik alternatívám, és ezt a döntést azóta sem bántam meg. Ilyen csak egyszer volt.

2013. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A próbaidő 30 nap minimum szokott lenni. Ez alatt bármikor felmondhatsz indoklás nélkül!!! De előtte olvasd el végig, bármit kell aláírnod. Egyébként mondhatod azt is, hogy "Én ezt most itt nem írnám alá", hazaviszem áttekintésre, 1-2 napon belül jelentkezem a válasszal."
2013. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Ez lesz életem első állásinterjúja, kicsit izgulok! :)
2013. febr. 25. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenfelekepp menj el mindkettore, ez tapasztalatbol mondom.

Meg mindig nemet mondhatsz akarmelyikre es tobb az eselyed igy...

2013. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így történt, köszi, tényleg nem volt gond. :)
2013. febr. 28. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!