Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkahelyi írásbeli figyelme...

A munkahelyi írásbeli figyelmeztetés meddig érvényes?

Figyelt kérdés
2011-ben kaptam egy ilyen figyelmeztetést.Az is szerepelt benne,hogy a következő "hiba"rendkívüli felmondással jár.Van valami érvényességi ideje az ilyen írásbeli figyelmeztetésnek vagy amíg jelenlegi munkahelyemen vagyok addig zsarolhat vele a főnökség?
2013. febr. 10. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs lejárata. A következőnél kirúghatnak. Nem évül el soha. A főnököd jóindulatán múlik minden. Ha esetleg meg akarnak szabadulni tőled egyszer, találnak valamit, ami miatt adhatnak még egy figyelmeztetést, és azzal már ki is rúghatnak. Sajna ez így megy.
2013. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző munkahelyemen 12 hónap volt az elévülési idő.Ez bele is volt írva az írásbeli figyelmeztetésbe.
2013. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig bíztam benne,hogy van erre valami törvény mert így nagyon kiszolgáltatottá válhat bárki.
2013. febr. 10. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, amúgy is kiszolgáltatott az ember, mert bármilyen mondva csinált indokkal ki lehet rúgni valakit.
2013. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ameddig ki nem cserélik a felsö-vezetöséget.
2013. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!