Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudsz olyan "Keress pénzt...

Tudsz olyan "Keress pénzt otthon, kattintással" oldalt, amelyiken biztos, hogy kifizetnek, nem pedig átverés?

Figyelt kérdés
Olvastam már olyanokat, hogy egyes oldalakon nem fizetnek ki, vagy levonnak a fizetésedböl, stb.. Ezért nem akarok olyan oldalra regizni, amelyik nem korrekt...

2013. febr. 8. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen egyszerűen nem létezik, különben már rég mindenki azt csinálná.
2013. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy baromság, nem kell bevenni.
2013. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Még jó, hogy ilyen tájékozottak vagytok. Ha nem értetek hozzá, ne válaszoljatok, mert bizony léteznek. Én konkrétan 3 oldalon vagyok regisztrálva, amelyek fizetnek, és 10000 körül ki tudok szedni úgy, hogy nem fektettem be és nem ülök egész nap a gép előtt.
2013. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Aki nem ért hozzá ne szólja le! Vannak igaz nem fizetős oldalak, de aki régóta csinálja ki tudja szűrni őket! Ezek vagyunk mi:)
2013. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Még szerencse, hogy a 2 okoska véletlenül sem mond honlap címet. Pedig biztos tudnak..
2013. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
A kérdező írt privátot, ott kitárgyaltuk. Én speciel ilyen bunkó stílusúnak még véletlenül sem segítenék, ha fizetnének érte SEM! Vess magadra (és a szüleidre, hogy nem sikerült megnevelniük).
2013. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
A kérdező feltett egy kérdést, te meg osztod az észt, anélkül, hogy megválaszolnád azt. Te vagy a bunkó.
2013. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A kérdést megválaszoltam. "Tudsz olyan oldalt?" "Igen, létezik ilyen". Sőt, mint írtam, privátban már meg is írtam neki.

Első a szövegértés, utána pedig a sértegetés helyett lehetnél kedvesebb!

2013. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rendben, okoskodjál csak, meg dőzsölj a havi pár tíz ezer forintodból :D

Szánalmas.

2013. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!