Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az hogy 24 évesen...

Miért van az hogy 24 évesen nem tudok elhelyezkedni takaritóként több mint 1 éves tapasztalattal?

Figyelt kérdés
Kirugtak az állásomból azzal a kifogással, hogy nem megfelelő a munkám, mindezt 1 év után, meg egy főnökváltás után. Havonta vonták az állítólagos tartozásaimat, és emiatt kaptam havonta 50000 forint fizetést, pedig többet dolgoztam mint a többi kollégám, kolléganőm.
2009. szept. 4. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

szia!


1. milyen "állítólagos" tartozásaidat vontak? Konkrétan meg se mondták mi az, csak vonták?

2. 24 évesen takarító ? Már ne vedd zokon, de.......

2009. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
12.25-ösnek! Nem tudtad, hogy már a takarítónőknek is kell valamiféle "diploma"? Nem úgy van ám az, mint régen, hogy fogta a vödröt, meg a partvist és elkezdett csúszkálni a kövön! Szakmásították úgy tudom, vagy csak tervezik? Egyszóval: még takarítónőnek sem könnyű ma már elhelyezkedni.
2009. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt az állítólagos tartózást én sem értem.Ha bejelentett munkahelyed volt,akkor ilyet nem csinálhatnak,hogy nem tartozol de levonnak a fizetésedből.ha megtették akkor valami tartozásod biztos volt..
2009. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fél év után kiderült hogy állitólag pannon. De még a pannonnál se tudtak semmi olyat mondani hogy mennyi és hogy honnan van. Azt mondták hogy én vettem fel egy elöfizetéses telefont. Csak azt nem értem hogyha évek óta nem mentem be a pannonhoz hogy vettem meg az előfizetéses telefont
2009. szept. 5. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!