Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki abban segítene, hogy...

Valaki abban segítene, hogy melyik agentúrát használjam? Au-pairként szeretnék elhelyezkedni külföldön, esetleg valaki aki tapasztalattal is rendelkezik?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

A lenyeg, hogy ne fizessel egyetlen fillert se, ezt mindig a csalad teszi meg. Te csak regisztralj, es vard a csaladok leveleit.

Ird be a google-ba, hogy au-pair, au-pair...(orszag nevet)es nagyon sokat kifog dobni neked. Szerintem minel tobbre regisztrald be magadat, friss fotoval egyutt. Az valtozo, hogy te eppen melyik agensitol fogsz csaladot talalni magadnak.

Csak egy jo tanacs: valassz olyan csaladot, ahol keves gyerek van, lehetoleg egy, es legyen minel kisebb. Bar te tudod persze, de tobb evig voltam en is au-p. es sokkal konnyebb a feladat egy kicsivel, aki azert meg jol iranyithato, mint pl. 2-3 nagyobbal, akiknek mar igenis van akaratuk, onalobbak, es jo nagy szajuk mindenhez.

De persze olyan csaladot valasztasz amilyet szeretnel, es tolem mehetsz 3 gyerekes, 3 kutyashoz is, de felesleges, na szia.

Bocs, hogy az agencinel nem segitettem, en nem agencitol voltam kint.

2009. jan. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, megfogadom őket és még esetleg anyi kérdésem lehetne hogy te melyik országban voltál kint és mennyi ideig? esetleg mennyire voltál elégedett, elégedetlen az ott lévő körülményekkel? és ha nem agentúrán keresztül mentél akkor? Köszi előre is:-)
2009. jan. 26. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Baratnom volt kint, egyik helyere mentem, o mar hazajott, a csaladnak viszont szuksege volt tovabbra is au-pairre, Nemetorszagban.

Egy ismerosom pedig Ausztriaba talalt nekem csaladokat, nagyon szerettem kulonben kint lenni, mas vilag mint Magyarorszag.

Mindegy hova mesz, lass vilagot, nagyon super lesz, majd meglatod!!!

De ne felj az agenciktol se, a csaladok szeretik azokat, hiszen ugy gondoljak, hogy ott a "lanyok" jok, rendesek, megbizhatoak.

Irok neked egy oldalt, Angliabol gumtree.co.uk itt is sok csalad keres au-pairt.

2009. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi! És te mennyi időt tltöttél kint és mi volt a dolgod , és ha még anyit mondanál hogy hány évesen szántad rá magad? Koszi
2009. jan. 26. 20:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát megnéztem sajna ilyen jó angolból nem vagyok . Tényleg te jól beszélsz németül vagy jól beszéltél mikor ugy döntöttél hogy mész?
2009. jan. 26. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!