Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Esti középsuliba járok, akkor...

Esti középsuliba járok, akkor elmehetek teljes munkaidőben dolgozni?

Figyelt kérdés
Már elmúltam 18, most 19 vagyok, és esti tagozatos gimibe járok. Elmehetnék teljes munkaidőben dolgozni úgy, hogy semmiképp se legyek diákszövetkezethez kötve? Gondolom ez csak olyan állásoknál lenne érvényes, ahol nem szükséges feltétel az érettségi, és a szakmai tapasztalat. Mert nekem még van 1 évem a középsuliból.

2013. jan. 27. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az időd engedi, ahová csak akarsz.
2013. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El, csak a munkahelyeden is jelezd, hogy sulis vagy, mert könnyen akadályokba lehet ütközni. Munkaidő és suli egybe esése miatt.
2013. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen oda mész melozni ahova akarsz.Én is járok suliba melo melett,de én mindent meg teszek hogy el is tudjak menni minden órára vagy nagyon csekély hiányzás legyen MERT FIGYELMEBE VESZIK AZÉRT A BESZÁMOLÓN....:)))
2013. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!