Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok, ez egy megbizha...

Mit gondoltok, ez egy megbizhato munka kozvetito ceg?

Figyelt kérdés
Tudom ezt igy nem lehet megvalaszolni igennel,meg nemmel,de erdekelne a velemnyetek vagy hasonlo tapasztalataitok.Ez egy ceg ami mar eleg reg hogy letezik es folyamatosan hirdeti az allast.(anglia)Erdeklodtem,emailben elkuldtek hogy milyen papirok kellenek,szerzodest meg mindent,fenykep,erkolcsi bizonyitvany,utlevel stb.de semmi nincs angolul,miert?marmint a szerzodes,es a szerzodesben nincs benne hogy pl.hany honapra szol,azt mondtak,hogy akar egesz evben is lehet maradni...es a penzt csak akkor kell nekik fizetni,amiutan biztos hogy mehetsz dolgozni.

2013. jan. 3. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Pénzt SOHA de SOHA nem szabad fizetni munkaközvetítésért.

A valódi munkaközvetítők a kiközvetített béréből vonják a jussukat és ezt veheted alaptételnek.

Egy valódi közvetítőcég emberenként havonta több mint 100.000 forintot akaszt (vagy a többszörösét). Aki mégis a kezdőrészletre van rászorulva, az NEM végez valódi közvetítői állást.

Esetleg megadod a cég nevét?

2013. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek.

Plusz, Magyarországon törvény tiltja is, hogy az álláskeresőktől pénzt kérjenek az állásközvetítésért. Úgyhogy ha Magyarországon működnek, kapásból fel is lehetne őket jelenteni.


Látod, azért csak meg lehet válaszolni így, igennel meg nemmel :P

2013. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ertem,de en nem magyarorszagon elek.a ceg neve:"American work and travel!"
2013. jan. 4. 09:07
 4/4 A kérdező kommentje:
es arrol tud valaki valamit mondani,hogy a szerzodes miert nincs angolul,ez mar egy biztos jel lehet hogy becsapnak?
2013. jan. 4. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!