Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka avagy pénzszerzés...

Milyen munka avagy pénzszerzési lehetősége van ma egy 17 évesnek?

Figyelt kérdés
Diákmunka? Ezen már csak kacagni tud az ember, minden diákmunka lassan 18 év felettieket alkalmaz, vagy olyan munka körülményeket ad olyan fizetéssel, hogy az ember inkább megverne pár gyereket és elvenné az értékeit, de komolyan. De viccet félretéve, tényleg tanácsra lenne szükségem, hogyan juthat pénzhez legális, avagy nem egészen legális de a bűnözést mellőzve pénzhez egy 17 éves gimnazista? Avagy milyen munkalehetőségei vannak?
2009. aug. 25. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is 17 vagyok, és én pl. angol órákat tartok. Igaz, hogy nagy előnyömre válik, hogy ez egy angol nyelvű ország, sok magyarral, akik angol képzésre szorulnak, a fizetés is nagyon jó.

Nagyobb városokban könnyebb elhelyezkedni, pl. adatrögzítésre szeretnek diákokat felvenni. A nyelvtudás nagy előny pl. külföldi telefonos ügyintézésre is vesznek fel diákokat. Rokonoknál, üzletekben kisegíteni nem tudsz?

2009. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minden szomszéd szívesen veszi ha elmész vásárolni vagy megsétáltatni a kutyájukat, igaz ez nem hoz vmi sokat de legalább egyszerű és nem veszi el az egész napodat
2009. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez egy olyan helyen ahol te élsz, jó megélhetés, ügyes vagy jól nyomod, itt ez kivitelezhetetlen. Ha még olyan szinten is tudnék angolul, hogy oktatni tudjam -mert egy középfokkal nem lenne arcom- akkor is esélytelen, max korrepetálni tudnék, viszont arra is van ezer ember aki ezt teszi, ismerősök meg nem adnak érte pénzt. :)


A szomszédok...ugyan már, nyilván nem nagyvárosban élsz, illetve nem Budapesten, hogy ezt mondod. Itt becsöngetek a szomszédhoz max elküld melegebb éghajlatra, és nem azért, mert bunkó vagyok, de mivel eléggé pénzszűkében van az átlag ember ma, nem hinném hogy inkább ne vinni le maga a kutyáját, ahelyett hogy fizessen érte. :) És nyilván ha lenne ismerősöm/ rokonom akinek tudnék, akkor tenném, egy lehetőségem lenne is ha nagyon akarnám, annak csak egyetlen akadálya van, hogy a gimnáziumba is meg kellene jelenni néha :) tehát a kettő kizárja egymást, a munka jellegéből és időzítéséből adódóan.


Köszönöm azért a tippeket, remélem még jönnek dögivel, hátha valami meghozza az ihletet a fejembe.

2009. aug. 26. 04:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!