Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kell munkát találni?

Hogyan kell munkát találni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, érettségivel. Budapesten élek és dolgoznom kell.De nem vagyok már diák (hosszú dolog,saj os halasztanom kell). Ja nyelvvizsgám az nincs sajnos:(

Szóval hogy kellene nekikezdenem?:( nagyon fontos lenne találnom. és miket kérhetnek egy munkahelyen? (alapból nem pesti vagyok)

Nagyon félek hogy nem fog sikerülni:( csak szeptemberig kéne egy minimálbéres meló míg újra el nem kezdhetem a sulit:(


2012. dec. 27. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
jelentkezz be munkaerő-kölcsönző cégekhez, operátori munkára pályázz ill nézz körül, hogy milyen multiknál van felvétel
2012. dec. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De gondolom ezt személyesen, igaz? kit kell ezzel keresni és tudnál konkrét cégeket írni?:)
2012. dec. 27. 01:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogyha halasztanod kell akkor gondolom van hallgatói jogviszonyod, csak passzív. Ez esetben találhatsz olyan helyet ahol végezhetsz diákmunkát, szerintem így a legegyszerűbb.

Ha nem, akkor meg írd be bármilyen keresőbe hogy pályakezdő állás.

2012. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jogszabály változás miatt, aki passzívon van az semmilyen formában nem számít már diáknak:(
2012. dec. 27. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Hajaj, akkor nem lesz egyszerű, pláne vidéken. Akkor marad a hirdetésekre jelentkezés, önéletrajzot tudsz írni?

A közvetítő-cégek se rossz ötlet, randstad, trenkwalder, több most nem jut eszembe de ha ezekre rákeresel biztos találsz irodát a közelben. Igen, menj be személyesen és a többit majd tudják ők.

Munkanélkülinek se hülyeség bejelentkezni, bár ez nekem annyira szövevényes hogy sose próbáltam, de több ismerősömet is kiküldték ide-oda dolgozni míg pár hónapig munkanélküliek voltak, és egész jó helyekre. Persze ezt se biztos hogy lehet passzív félévvel.

2012. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
keress a professon.hu, jobline.hu, monster.hu, allas24.hu, cvonline.hu stb. portálokon.
2012. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
profession.hu helyesen
2012. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!