Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten a legmagasabb a...

Budapesten a legmagasabb a kereset? Mivel ugye, ez a főváros.

Figyelt kérdés
Mennyit keres például egy kasszás , Budapesten, ha 8 órát dolgozik, mármint mennyit euróban átszámolva ? /Szlovákiai vagyok. Forintban hiába mondjátok.../

2012. dec. 13. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy pénztáros kb. 80.000 Ft-ot, azaz 285 € körül keres. Budapesten ennyiből nem lehet megélni. Egy normál megélhetéshez kellene legalább keresni cca. 120.000 Ft-ot, kb. 430 €-t. Valódi kereset különbség a vidék és Budapest között szerintem csak néhány szakmában van meg.
2012. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kábé 260 euró nettót, minimálbért. A minimálbér az ország egész területén ugyanannyi, persze lényeges, hogy bejelentenek-e. Az, hogy mennyi pénzt kapsz, a főnököd korrektségétől függ. Én például bébiszitterkedtem pár hónapot, és heti 45.50 óráért havi 240 eurót kaptam netto, persze nem jelentettek be, szóval ebből magamnak kellett fizetnem a társadalom biztosításomat. Amikor szóltam nekik, hogy kezdjenek el mást keresni, kirúgtak fizu nélkül, szóval patkány minden a munkáltatók 98%-a ebben az országban.
2012. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, írni nem mindig tudok. 45-50 órát akartam írni, a komment utolsó mondatából meg ki lehetne húzni pár betűt...
2012. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, odaát nálatok mi a helyzet, itt most a munkáltatók valamiért nagyon elszálltak maguktól.. Egyre szemetebbek sajnos és egyre kevesebbet akarnak fizetni :S


Kicsit azt érzem (de ne legyen igazam), mintha a kínai bérszintet akarnák bevezetni, de cserébe persze nyugati szolgáltatást várnak..

2012. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...., áldás reátok ! :)
2012. dec. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!