Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan egyeztessem a marketing...

Hogyan egyeztessem a marketing és a gyógyszerészet felé irányuló érdeklődésem?

Figyelt kérdés
Továbbtanulni a gyógyszerészetet mindenképp szeretném. Megfelelő alappal és tudással szeretnék a marketing részén elhelyezkedni, milyen ágat javasoltok?
2012. dec. 9. 20:31
1 2 3
 11/24 Flector 67 ***** válasza:

Hát ez a nagy baj, büfészak helyett kétkezi melót kéne végezni keményen, csak azt már senki nem akar.

Visszatérve a kérdésre. Kutathatsz is. Kísérleteket csinálhatsz, ebből cikkeket írhatsz és még sorolhatnál. Ez is érdekes.

2012. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mellékesként megkérdezném, hogy jól gondolom hogy 12-13 éves vagy?
2012. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled, Flector, itt nálunk Erdélyben még van egy-két fizikai munkás, de ez sem elég..Dolgozni nem akarunk, gépesítés még gyerekcipőben jár, így működik ez..

Utolsó: Hát nem épp 12-13 éves vagyok. Miből gondoltad? még az is lehet, hogy 5 évvel ezelőtt babáztam:)

2012. dec. 9. 22:58
 14/24 A kérdező kommentje:
Ja! Én hajlandó vagyok megdolgozni keményen mindenért, csak szeressem a dolgot. A gyógyszerészeti az már csak a bejutáson múlik. Végülis azért tettem fel a kérdést, hogy hátha megtudok valami új dolgot az egészről.
2012. dec. 9. 23:01
 15/24 anonim ***** válasza:
Miből gondolom hogy 12-13 éves vagy? Minden megnyilvánulásodból kitűnik :) Bocs a személyeskedésért!
2012. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ki akarna kétkezi munkás lenni, ha lenézik, megalázzák, hülyére veszik, kizsigerelik, nem fizetik meg? (középfokú végzettségem van, úgymond fizikai munkás vagyok, 2-3 ember melóját végzem nevetséges pénzért)
2012. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Utolsó: Teljes mértékben tisztelem az ilyen embereket. Szüleim, nagyszüleim mezőgazdaságban, sőt még én is mezőgazdaságban nőttem fel mondhatni.Tudom milyen a réten ülni esőben, melegben, sárgarépát kétkézzel megmosni és zellert meg a hagymát hófehérre tisztítani!-így készültünk mi a piacra anno. Nagytatám a példaképem, ritka egy ember. Abszolút a Semmiről kezdték és mégis jól élnek most, felneveltek két gyereket és 5 unokát mondhatni.

- a másik válaszadónak meg: 18 éves vagyok, lassan 19 és őszintén meg kell mondanom, hogy nem értem, hogy milyen megnyilvánulásokra gondoltál.

2012. dec. 9. 23:40
 18/24 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy 18 éves, de nincs is ezzel semmi baj! Leírnám egyébként hogy honnan tudom, de megfogadtam magamnak, hogy nem kezdek el személyeskedni többet ezen az oldalon!
2012. dec. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Pedig pontosan 18 vagyok.
2012. dec. 10. 00:01
 20/24 Flector 67 ***** válasza:
Kérdező. Hidd el, ezen az oldalon mindenki mindent jobban tud, mindenki okos. Én ezt már megszoktam:)
2012. dec. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!