Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógyszerészetit végzett...

Gyógyszerészetit végzett egyénnek milyen esélyei vannak Monacoban vagy Luxemburgban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyors kérdés és utána válaszolok: Azért akarsz ott dolgozni, mert úgy gondolod mivel ott gazdag emberek laknak, ezért a te fizetésed is jóval átlag feletti lesz?
2012. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem. Egy biztonságos kicsi államban szeretnék élni. Nem a a sok pénz vonz egyáltalán, szeretném ezt csinálni, de tisztességes, nyugodt,biztonságos, minőségi körülmények között.

Ez most csak ilyen gondolkodós kérdés volt, mivel nem kaptam semmi bővebb anyagot Monacoról meg Luxemburgról az egészségügyet illetőleg.

2012. dec. 9. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Gyógyszerészként Mo-n is van lehetőséged jó körülmények között dolgoznod.


Esélyed akkor van Luxemburgban dolgozni gyógyszerészként, ha németországi, franciaországi, esetleg angol egyetemet végzel el.

2012. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi bajom Magyarországgal, de akkor maradok Erdélyben inkább :). Még bőven van időm eldönteni, most csak amolyan kvalitaív felmérések alakulgatnak a fejemben. És épp keresgéltem, hogy hol van nagyobb biztonságrendszer Európában.
2012. dec. 9. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Luxemburgban,oda simán mehetnél.

És ha odamész dolgozni simán gazdag leszel.Én azt ajánlom,menj csak oda,nagyon komoly és szép hely,életszínvonal a legmagasabb ott Európában.

2012. dec. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Monacoban nem sok, mert a vidéki kisvárosnyi lakosra gondolom pár tíz gyógyszerész elég. Luxemburg inkább, de szerintem látogass ki oda először, mielőtt eltervezed az ottani életed, én 2 nap után akartam meghalni, annyira unalmas volt. Egész Európában el tudsz helyezkedni egy ilyen végzettséggel, ha csak az életszínvonal miatt írtad ezeket, akkor nézelődj északon, a norvégok állandóan keresnek kelet-európai gyógyszerészeket az eldugott falvak ellátására.
2012. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!