Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire lehet következtetni ebből?

Mire lehet következtetni ebből?

Figyelt kérdés

Van egy főiskolán, műszaki területen szerzett felsőfokú szakképzésem, a diplomám felével is kész vagyok (levelezőn folytatnám).

Úgy adódott, hogy el kell mennem dolgozni, be is adtam egy helyre az önéletrajzomat, ahol közölték, hogy egy feltételnek nem felelek meg (egy képzés hiányzik, de azt magánemberként nem is lehet megszerezni), de ennek ellenére megadták, hogy miből készüljek fel egy leendő állásinterjúra. Az elköszönésnél is leendő kollégaként üdvözölnek.

Érdemes ezt pozitív jelnek venni? Egyszerű, fizikai munkáról van szó, de azon a területen ahol mindig is szerettem volna dolgozni.



2012. dec. 1. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen képzés hiányzik?
2012. dec. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Műszaki területen (közlekedés, vasúti szakágon) egy olyan képzés volt a feltétel, amelyet az adott cég indít egy oktatási központon keresztül (nevezetesen MÁV Baross Gábor Oktatási Központ). Magán emberként csak akkor van lehetőség ezt a képzést megszerezni, ha valamelyik nagy közlekedési cég éppen ilyen képzést indít és be tudsz kerülni oda. Mivel ezek nem nyilvánosak, ezért nagyon nehéz és folyamatosan rá kéne járni a nyakukra.
2012. dec. 2. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!