Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik most valaki kint...

Dolgozik most valaki kint skóciában a Clothes Aid-nak?

Figyelt kérdés

Változott már valami kezdetekhez képest?Mert ugy hallottam mostmár a zsákokat meg a szórólapokat meg a kocsik bérlését a ruhagyűjtéshez már maga az anyacég állja.és már nincs alvállakozó aki esetleg becsapná az embereket.

Tapasztalatok mostanság?

Köszi előre is.



2012. nov. 29. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én jelenleg is dolgozom nekik,d e nem Skóciában hanem Angliában. Ugye tudod hogy ez önkéntes munka??

Legalábbis itt. A zsákokat tényleg megkapjuk azzal nincs gondunk. Minden zsákra rá van írva hogy melyik nap jönnénk érte. Ilyenkor saját autóval kell végig járni az utcákat és összeszedni a zsákokat. Egy ismerőssel mi úgy oldottuk meg, hogy minél hamarabb végezzünk a zsákok begyűjtésével, hogy nekem van autóm, neki van utánfutója. Így sokkal többet tudunk összeszedni. De nem olyan kellemes munka ez. Ha esik ha fúj menni kell.. Én már egyre ritkábban megyek..Mondjuk a főállású munkám miatt is.

2012. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Nem annyira önkéntes ez.Már nyár elején is lehettett erre jelentkezni itthon de akkor kaptam nagyon rossz infókat de állítólag azóta sok minden változott.Akkor ugy volt hogy az autó bérlést nekünk kéne fizetni a biztosítását is a szorólapok nyomtatását is meg a zsákokat is de akkor volt egy hölgy aki éppen akkor jött haza amikorén menni akartam és lebeszélt mert mondta hogy nagyon nem ugy van ám ahogy elmondták.A fizetés semennyire nem fedezte a költségeket,sőt valami alvállakozóval dolgoztak aki a clothesnak volt az alkalmazottja de azt nmondta sok olyan dolog történt ami miatt inkább hazajött mert nagyon nem ment a dolog.

2012. nov. 29. 13:28
 3/4 clothesHIV+ válasza:
Vigyázat Átverés !!
2013. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Senki ne menjen oda, nagyon gagyi munka. 3 hónapot dolgoztam semmi pénzért (átlagban 160-170 font/hét. Ráadásul mikor jöttem haza jól átvertek, nem fizettek ki 270 fontot (2 hetet). Nevet is mondok, Tóth János és párja személyében. Leeds városában laknak, senki ne menjen oda. Hogy ott rohadnának meg!
2013. szept. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!