Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire firtatják a fészbúkot...

Mennyire firtatják a fészbúkot állásintarjún?

Figyelt kérdés

Szárnyrakaptak olyan hírek hogy usa-ban a pályázóknak többször is ELKÉRTÉK a jelszavát interjún, hogy belépjenek a faszbook accountjára, de legalábbis megkérték hogy ott és azonnal lépjen be hogy átvilágíthassák.


Hogy mi tartja vissza őket h egy keyloggerrel ne rögzítsék a jelszavad, azt már ilyen morális szint mellett nem is tudom.


lyen bohóckodós humánszervezetek arattak a jelenség fölött állítólag -SZERINTEM CSAK ÁTMENETI- sikert, de úgy hírlik hogy az jogszerű és bevett gyakorlat lesz/lett hogy a HR-est KÖTELEZŐ felvenned baráááátkéééééénét.


Ergó a cégvilág mégbeljebb tolja rucsmánk pofáját a privátszférádba. Nem mintha már így se lennének 40 centi mélyen bent ott, ahol csak salakanyagnak lenne szabad kijönnie heteró esetben.


Magyarországon jelenleg hol tart ez a "fészeljünk össze kisbarátom" jelenség?


Tapasztalatok?



2012. nov. 28. 17:50
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

# 19/20

Okés köszi! Ez pl egy válasz.

2/0

Ez legalább a kérdésre mond valamit.


Azért azt jegyezd meg későbbre hogy ez az arány már csak roszabb lehet.

Havern msot mondta hogy neki a boschnál valahogy ott romolott el az interjú, amikor visszakérdezett hogy ő belenézhet e a hres picsu adatlapjába. HAMÁNILYENJÓBAVANNAK UGYE.


Na ezt add fel.

A kis érzékeny kis hr-es szivem megsértődött, hogy hogy lehet iylent mondani.

2012. nov. 29. 17:17
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem félreértés történt, nem kérnek el jelszavat csak a sajátjukból rád keresnek és ahogy te beállítottad a fb-od védettségét annyit látnak belőled:)


2016: SZINTE mindenkinek van fb-ja...hogy megjósoltad, mondjuk veled együtt páran előre láttuk ezt :D

2016. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!