Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyszer megunják az emberek a...

Egyszer megunják az emberek a fészbukot is majd?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ehez kétségem se fér. megjelenik valami új és akkor mindenki arra lesz rákatanva.
2012. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem:D
2012. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Persze, az emberek buták..féészbúúkon is kb az van ha megjelenik egy újfajta adatlap mindenki átvált rá, most megjelent az idővonalas marhaság, tuti hogy rengetegen váltanak át rá...elég unalmasak. De amúgy nem bánnám ha nem lenne fészbúk, nagyon utálom, népbutító szar, átvette a TV szerepét.
2012. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Facebookhoz hogy jön a népbutítás? Meg én pl nem tértem át az idővonalas szarra :D

On: fogalmam sincs, de a facebook letarolta a többi közösségi oldalt, kitudja mit hoz a jövő.

2012. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
népbutító az egész.. és onnan jön hogy tele van mindenféle hülye paraszt játékkal, értelmetlen agysejtpusztító kvízekkel és a sok tudatlan felhasználóval aki mindenféle marhaságot belájkol és beír.
2012. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az egész élet és az egész mindenség egy körforgás.

Egyszer újra többre fogják értékelni az emberek a személyes kapcsolatokat, és egyszer arra is rá fognak jönni, hogy mégsem annyira poén, ha minden percükről tud mindenki.

Persze most csak a függőkről beszéltem.

Van hasznos oldala is, az talán megmarad.

De face nélkül is lehet élni, élő példa vagyok rá. Idáig még egyszer sem fordult elő, hogy hátrányom származott volna abból hogy nem vagyok fenn. Tehát nem kizárt, hogy teljesen el fog laposodni, felejtődni.

2012. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már akkor meguntam mikor még nem is volt :D
2012. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Egy közösségi oldal, sőt a tv sem feltétlenül lesz népbutító, attól függ ki mit csinál rajta/ ki mit néz a tv-ben. Aki folyton lóg facebook-on az biztos megunja majd egyszer, de aki találkozókat szervez, leckét kér a másiktól stb. az nem hinném.
2012. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Mi a népbutítás ebben? Fogalmakkal nem vagy tisztában...

A facebook csak egy eszköz, alkalmazás, közösségi oldal, van például ismerősöm, aki ott hirdeti alkotásait, és ott talál vevőkre is. Viszont az tényleg kóros, ha valaki éjjel-nappal "fenn lóg", és minden hülyeséget kirak magáról.


Nem lesz senki attól a kultúra aranyszobra, mert hőbörögve elítéli ezt a dolgot.

2012. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
persze, h megunják.. régen az iwiw meg a myvip volt a menő most meg gáz ha fent vagy rajtuk..
2012. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!