Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy megunják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy megunják egymást az emberek?

Figyelt kérdés
Úgy értem , hogy sok helyen olvasom , hogy úgy is megunnod meg ilyenek .... Szóval akkor ezek szerint nem is létezik örök szerelem . hmmm . Mert szerintem igen létezik igaz csak 4 hónapja vagyunk együtt de akkor sem unjuk meg egymást !!!! Szerintetek ?
2011. júl. 20. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, csak általában nem viszonozzák!
2011. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert megjátszák magukat a másik előtt, szebben mondva mást mutatnak, mint ami az igazi, persze nem feltétlenül szándékosan, akaratlanul is. Amikor meg lassan rájönnek erre, megismerik egymás igazi oldalát, akkor meg hopp.
2011. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Attila1122 válasza:
100%

A szerelem kémián alapul. Mivel egy idő után az agy nem küld jeleket a megfelelő szerveknek, hogy termeljék a hormonokat amik felelősek a szerelem érzetért így örökké nem lesz szerelmes az ember, de attól még kötődhetsz valakihez és szeretheted is az illetőt.


Ha jól tudom maximum 3 évig tart ezeknek a hormonoknak a termelődése. De ez egyén függő is. Szóval meg lehet unni a párunkat, de szerintem az esetek többségében egy 3. fél is szerepet játszik ebben a dologban :)

2011. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát én most nagyon szerelmes vagyok , és azt kívánom soha ne legyen vége !!!! nem tudom itt tegyek érte , hogy ne ....
2011. júl. 20. 22:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát 4 hónap után még mindenkinél tombolni szokot a sze:) Viszont a szerelem az elmulik mikor az ember már nem csak a rózsaszin felhő mögött látja a világot.Hanem jönnek a szürke hétköznapok amik sokszor tele vannnak rosz nem csak jó dolgokkal na ott a roszban kell inkább egymás mellé állni . Sajnos az embereknek ami streszes világba nincs türelmk ,ezzért is mennek tönkre kapcsolatok mert elfelejtik ,hogy nem csak a kapcsolat elején kell a másikkal foglalkozni mondjuk meghallgatni beszélni vele hanem évek multán is.
2011. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem !!!! Szóval akármi van is mindig meg kell beszélni egymással ugye !!!! =)
2011. júl. 20. 22:27
 7/11 A kérdező kommentje:
további válaszokat is várok =) köszönöm !!!!
2011. júl. 20. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Pontosan kedves kérdező kommunikáció nagyon fontos egy párkapcsolatba,Hogy megbeszéljetek kivel mi történt ,hogy a párod bármikor eltudja mondani ha valami bántja vagy forditva,:)
2011. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapja vagyok együtt a barátommal, még mindíg nagyon szeretjük egymást, remélem, hogy ez így is fog maradni, de én is nagyon félek, hogy mi van ha elmúlik :S Igazából, csak azzal tudom magam megnyugtatni, hogy én biztos nem fogom Őt elhagyni, vagy megunni, és csak remélni tudom, hogy Ő se fog...nem úgy ismerem :/ Bízz a barátodban és minden tökéletes lesz ;)
2011. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mi három és fél éve vagyunk együtt, egy éve együtt is lakunk, és elhiheted, hogy ugyanolyan szerelmesek vagyunk egymásba, mint a kezdetekkor, vagy talán még jobban is :) Bárki aki lát minket együtt, azt mondja, hogy ilyen szerelmes embereket még életében nem látott, bár én kívülről nem látom magam, ezt nem tudhatom, de ezt mondják :)

Úgyhogy bárhogy is termelődnek ezek a hormonok, nálunk még biztos, hogy nem állt le. Egyébként egyetemen is jártam egy ilyen előadásra, ahol ez is téma volt, az volt belőle a tanulság, hogy igazából minden az agyban dől el, ezek a hormonok tényleg csak néhány évig ilyen aktívak, de ennek ellenére, ha valaki az agyában így éli ezt meg, hogy márpedig ő szerelmes, az ő párja a legjobb, milyen szerencsés hogy vele lehet... stb, akkor ez igazából örökre is így maradhat.

2011. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!