Ki dolgozik szállodaiparban?
Figyelt kérdés
Szereted? Hogy viseled hogy gyakorlatilag ünnepnapokon is dolgoznod kell?2012. nov. 15. 22:27
1/1 anonim válasza:
Az én családomban sokat dolgoznak szállodaiparban. De inkább külföldön, bár itthon sem lehet túl nagy különbség. Attól függ milyen pozícióban dolgozol. De általában mindenhol nagyon kell pörögni, és valószínű hogy a karácsonyodat is a munkahelyen töltöd, sőt még a szilvesztert is. Ha külföldön csinálod ezt akkor megéri a pénz miatt, persze függ attól hogy bírod-e az ilyet mentálisan. A legnagyobb pörgés szerintem a konyhán van. Főleg ha szakács, vagy pincér vagy.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!