Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliába műkörmösként kimenni,...

Angliába műkörmösként kimenni, mennyi pénzel ajánlott?

Figyelt kérdés

Ki tudnék menni Angliába egy fél év múlva. Műkörmös szakmám van, szeretem ezt csinálni és dicsérik a munkáimat (annak ellenére, hogy nem régóta dolgozom). Ha kijutok, akkor már nem gyárban vagy szobalányként szeretnék kezdeni, hanem a szakmámban dolgozni. Kint fizetnem kéne az albérlet rám eső részét (úgy terveztem, többen vennénk ki), rezsit, a szalon költségeit + az elején mivel nem tudom minden eszközömet kivinni, így azokat is pótolnom kell, ráadásul műkörmösként az első pár hónapra alapból nem tervezhetek sok bevétellel.

Mennyi pénzel érdemes belevágni?



2012. nov. 9. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:

En most Londonban vagyok, de nem tudom hogy megeri-e itt kormozni.

Nagyon sok ilyen szalon van es nem ugy latom mintha porognenek a vevok.


Pluszba a lakas es az uzlet berleti dija hat magyar penzben tobb mint felmilla lenne...


Ismeros kormos mondjuk eszakon van kisebb varosban de nincs munkaja mint kormos...


Eloszor lehet megerni mashogy kijonni es delutanonkent haznal kormozni aztan meglatod van-e piac, mert mondom en nem sok embert latok az ilyen szalonokban errefele.

Plusz nem is nagyon divat itt a mukorom. Komolyan nem nagyon lattam mukormot meg itt ha jobban belegondolok.

Nalunk sokkal nagyobb divatja van az biztos.

2012. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!