Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amennyiben egy hirdetésre...

Amennyiben egy hirdetésre jelentkezve kimentél volna külföldre dolgozni, de pár napon belül nem kapnál szerződést, mit tennél?

Figyelt kérdés
Hazajönnél ,vagy feljelentenéd a hirdetőt is ,hogy kicsal embereket anélkül,hogy be lennének jelentve ?
2012. nov. 9. 10:59
 1/3 anonim válasza:
Ha már kimentem néznék valami másik melót.
2012. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Odakinn érdemesebb feljelenteni, ott jobban megsz.patják :)


Egyébként akkor már énis néznék valamilyen melót. A legtöbben ugye szimpla építkezésre mennek ki vagy gyári melóra, az meg van dögivel.

2012. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jol feljelentenen a szemetet es kozben eloadnam a szegeny kihasznalt kelet-europai sztorit.


Engem is majdnem megszivattak aztan csak jo helyre kerultem.

Szerdan szoltak hogy masnap uzsgyi mehetek utamra... es uj hyet meg nem kaptam aztan kozoltem veluk hogy nekem nincs hova mennem nem foglaltam repcsir mert nem szoltak es ezt ok is nagyon jol tudjak hogy 5 x kertek meg hogy maradjak tovabb a kedvukert aztan meg igy utamra bocsajtanak...


Jah am biztos talalnal valami munkat, van itt minden csak az embernek nem banki managernek kell akarnia menni egybol...

Szepen lepcsonkent!!!

2012. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!