Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a fizetése egy repülőgé...

Mennyi a fizetése egy repülőgép pilótának?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Egy pilóta Magyaországon kb 640 000 Ft-ot keres havonta.

Itt van egy link ahol más szakmák fizetését is leírják

[link]

2009. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A fizetés mértéke attól is függ, hogy egy hónapban hány felszállása van és milyen utakra megy.
2009. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

"Egy pilóta Magyaországon kb 640 000 Ft-ot keres havonta.

Itt van egy link ahol más szakmák fizetését is leírják"


Ezt ugye nem hiszed el? (bőven milla felett) de külföldön 3,2 millát is megkeres egy pilcsi

2010. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ÉN nem Magyarországon vagyok pilóta, nem is nagyon vagyok tájékozott annyira, hogy mennyit keresnek mondjuk a Malév-nél,de a fizetés nagy mértékben függ attól mennyi ideje repülsz, milyen utakra vagy beosztva, mennyit vállalsz stb.

szóval nálunk átlag fizetés nincs , sokminden meghatározza a fizetést !

Én Osztrák légitársaságnál vagyok , azért 3,2 millát nem keresek havonta, de én szinte csak hosszú utakra megyek !

2010. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
de szóval közel 3,2 milliót keresel havonta? azért az nagyon szép....
2010. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
hm, igen szép ! Nem akarom sajnáltatni magam, nekem ez volt az álmom és meg is valósítottam lányként , de itt jön a de, család alapítás nagyon , de nagyon nehéz számomra így , máshoz ugye nem értek és nem is szeretnék mást csinálni, mert ez a hivatás a mindenem ! Fiatal vagyok még családalapításhoz úgy érzem, de ha egyszer megérek rá kemény dió lesz, mert én mindenképp vissza szeretnék majd jönni repülni !:)
2010. júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

és ha nem olyan nagyon hosszú utakra mennél, hanem olyanra hogy még aznap haza is érj? akkor egyszerűbb lenne a családalapítás. mondjuk London-Berlin-Bécs-Pozsony-Budapest vonalat szerintem simán meg lehet tenni utasszállító repülővel egy műszak alatt. vagy rosszul tudom, máshogy megy ez a dolog?


nem írnál egy kicsit arról, hogy hogyan valósítottad meg azt hogy pilóta legyél? én azt hallottam, bár lehet hogy hülyeség, de ahhoz hogy valaki pilóta legyen valami 6 lépcsős rendszeren kell átmenni. először könnyű szerkezetes repülő, aztán egymotoros kisrepülő, aztán egyre-egyre nagyobb, és a 6. után mehetsz utasszállítóra. ez igaz?

2010. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

igen összetett egy kicsit, de leírom, ha lesz egy kis időm, vagy írjak privátot ?

Bár én nem Magyarországon lettem pilóta, de nem másabb , ugyanazok a követelmények szinte mindenhol kisebb változásokkal, szóval a fő követelmény mindenhol ugyanaz !

2010. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem muszáj privátot írni, mert ha ide írod akkor más is megtudhatja, és szerintem sok embert érdekel ez a téma. de ha úgy szeretnéd, nyugodtan írhatsz privátot is :)
2010. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia engem is nagyon érdekelne!!! Márcsak ezért is mert én is pilótának készülök, csak elég lassan megy a dolog... lvl 4 elég még vagy már lvl 5-öt kérnek? Melyik légitársaságnál vagy ha nem titok?
2010. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!