Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aupair kérdés (? ) Volt már...

Aupair kérdés (? ) Volt már valaki indiai/néger/arab családnál aupair?

Figyelt kérdés
Ha igen mik a tapasztalatok?
2012. okt. 21. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm volt (fekete családnál), ő azt mondta, folyamatosan üvöltöztek egymással a szülők, a gyerekek is szinte féltek tőlük. De a lánnyal normálisak voltak. (Bár szerintem ilyesmi fehér családnál is előfordulhat, ha neked rendes embereknek tűnnek, ne ez tartson vissza. Különben is válthatsz közben is, ha nem jönne be a légkör.)
2012. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, várok még válaszokat
2012. okt. 22. 09:58
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia, en egy arab csaladnal voltam, egy honapig birtam naluk. Kb agyon dolgoztattak semmi penzert, szigoru szabalyok, total masvilag. Eloszor persze vegtelenul kedvesek voltak, de semmikeppen nem ajanlom oket. Eletem legjobb dontese volt valtani, a mostani csaladom szuper. Az Au Pairkedes nem arrol szol, hogy csak a csaladnak elj es toluk fuggj, majd meglatod. Millio rendes csalad keres Az Paireket, akik meg is becsulnek. Sok sikert! :-)
2012. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2012. okt. 25. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt az n betűs szót felejsd el de rohadt gyorsan. Még akkor se használjuk, ha az illető történetes nem a munkaadónk.


Sokminden függ a szocializációtól is. Indiai és fekete, és egyéb keleti családok lehetnek tök normálisak is, már generációk óta nyugaton élnek, haladó felfogásúak, rendesek. A feketék közül sokan nagyon tudatosak ilyen téren, hiszen ők történelmileg nagyon ki voltak zsákmányolva.


Inkább a mélyen vallásos családoktól óvnálak, függetlenül attól, hogy keresztény/muszlim/zsidó/szentológus vagy mittudomén mi-e az a vallás. Kivéve ha te is hasonló módon követed azt a vallást.

2014. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!