Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba ilyeneket beleírh...

Önéletrajzba ilyeneket beleírhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két kérdésem lenne. 1, Önéletrajzba beleírhatok diákmunkás állásokat, mármint, ha voltam egy adott helyen dolgozni mondjuk egy hétig és az állás amire pályázom is hasonló munkakörű, mint a diákmunkás volt, akkor azt beleírhatom "tapasztalatként"?

2, Ha régen dolgoztam "normális" munkahelyen, (mármint nem diákmunkán), viszont csak feketén, mert munkaügyi központba nem voltam bejelentve, hanem csak saját zsebből fizettek ki, akkor azt beleírhatom az önéletrajzba? ha igen hogyan, mivel nem volt semmien cég, vállalkozás név, mert az illető is csak elvállalta egy-egy cégnek, személynek a megbízását. Vagy az előző munkahelyhez, akkor mit írjak? Esetleg csak simán úgy az egyéb ismeretekhez, hogy xy szakmai tapasztalattal rendelkezem?

Remélem érthető, hogy mire gondolok!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 16. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

1. mindenképp érdemes beleírni

2. azt is érdemes. Ha szakmai, akkor gyakorlatként megneveztheted esetleg.

2012. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, mindkettőt írd bele, csak előnyödre válhat.

A második esetben írd be azt, hogy magánvállalkozónál dolgoztál, nem kell odaírni, hogy hogy hívták, lényegtelen, hogy Szabó Miska vagy Tóth Olivér.

Ha rákérdeznek személyesen, akkor mond el.

2012. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!