Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kormánytisztviselőként mivel...

Kormánytisztviselőként mivel szerezhetek még több pótlékot?

Figyelt kérdés

Van egy középfokú angol gazdasági nyelvvizsgám, arra jár nyelvpótlék. Ha lenne mondjuk még egy német nyelvvizsgám, arra is kapnék, de nincs valami jó nyelvérzékem, az angollal is sokat szenvedtem. Van más valami képzés, tanfolyam, vizsga, amely megszerzésével plusz pótlékot kaphatok?

Köszönöm a segítséget!



2012. okt. 13. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen lehetőség, csak nyelvvizsgával, max eltérítést kérhetsz.
2012. okt. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyelvvizsgapótlékon kívül nincs más alternatíva, amivel növelni tudnád a jövedelmedet. Annyit tudok ajánlani neked, hogy végezz el valami magasabb szintű képzést (nem tudom, milyen területen dolgozol), utána szerintem előre léptethetnek, akkor a beosztásodért plusz pótlék jár, főleg, ha kineveznek osztályvezetőnek (azért osztályvezetői pótlék jár).
2012. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, lehet mégis rá kellene állnom a németre...:)
2012. okt. 14. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!