Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szórólapozással mennyit keres...

Szórólapozással mennyit keres az ember?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hordtam reklámot 50 fillér- 1Ft/db áron. Belegondolsz egy 5X20 lépcsőházas házsorba keresel 100Ft. A bicikli a nagy súlytól szinte minden hónapban szerelőnél ami a fél fizetést elviszi. Csak kereset kiegészítésnek éri meg.
2012. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a cél és hogy ellenőriznek. Nekünk az volt a cél, hogy legyen 5-6 ember, aki vesz új bérletet a szórólappal hirdetett fitnessbe, akkor már megtérült a szórólapozásra szánt pénz. Ezért darabra fizettek nekünk a fitnessek. Jól fizetett. Ha sűrűn lakott területen nézzük. De mi felmentünk a Rózsadombra is, ahol 10 méreteket kellett hegyet mászni, hogy egy lapot kiszórhassunk.:) Na, az ugye nem nagy biznisz. De mivel egyezett a célunk a hirdetőével, megcsináltuk.:)
2012. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom az elsőt. Uhh. Most akkor nagyon magasnak fog hangzani, hogy 14 évvel ezelőtt 2 Ft-os áron kezdtük, és 12 évvel ezelőttre 3 Ft-ra emeltük. De nem vaktában szórtuk, pl. az aluljáróban megkérdeztük az embereket, érdekli-e őket, és csak annak adtunk, aki igennel felelt; eredményes is volt.
2012. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én 450 forintos órabérben osztottam szórólapot. adtak egy köteget (kb. 1000 darab/fő), megálltunk egy forgalmas helyen, és osztottuk. ha előbb elfogyott, mint ahogy a munkaidő letelt volna, elmehettünk. ha letelt az idő, és még maradt szórólap, akkor fogtuk magunkat, és hazamentünk :D egy délután 1800 forintot kerestem kb.
2012. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. jav: 100 métereket, nem 10... :)
2012. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!