Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik állást válasszam?

Melyik állást válasszam?

Figyelt kérdés

A. nagyvárosban, ahol élek határozott idejű (1 év)

B. nagyváros környéki kisvárosban (30km távolság) határozatlan idejű


A munka hasonló, fizetés is, annyi, hogy a B. verziónál utaznom kéne minden nap oda vissza vagy másfél órát busszal, vagy fél órát kocsival jóval drágábban. Törekednék visszajutni a nagyvárosba közben. De az mégiscsak határozatlan hely.


2012. okt. 8. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
a verzió esetén mekkora esély van hosszabbításra?
2012. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antimod ***** válasza:
93%
A másfél óra utazást gondolom oda-vissza érted. Az egyáltalán nem sok. Évekig Budapesten belül utaztam kettőt, egyet oda, egyet vissza. Ez ne tartson vissza, mert még abszolút vállalható idő.
2012. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, egyszer oda, egyszer vissza. Busszal. Mert úgy járnak oda a buszok csak. Kocsival meg fél óra oda, fél vissza.
2012. okt. 8. 12:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Hosszabbításra nem tudom, mert gyeses hely. ha szülne még egyet akkor van, ha nem, akkor nincs. Max, ha más is elmegy szülni.
2012. okt. 8. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

tehát napi 2 x másfél óra így gondoltad?


és mennyi km?

2012. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát, a gyerek 2 éves kora előtt szerintem nem fog visszamenni. Az pedig elég idő ahhoz, hogy bedolgozd magad. Én 4 éve jöttem ide 2 éves határozottal...
2012. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

30km a távolság. Nem olyan sok, csak nekem át is kell szállnom, hogy eljussak a buszpályaudvarra. Tehát kéne a távolsági bérlet és városi bérlet is.

A. verziónál egyébként nagyon közel lenne.


Egyébként állami hely a közszférában mind a kettő, kérdés az is, hogy hol érhet el a leépítés jobban.

2012. okt. 8. 13:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megjelölöm az a-t.
2012. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is az A verziót javaslom! Bár függ attól milyen munka amit el kéne vállalnod, mert ha "tucat" meló akkor bárkit találnak a helyedre! Ha inkább a szakértelmed kell oda, jobb esélyed van rá hogy hosszabbítanak!
2012. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az A verziót, 1 év hosszú idő, sok minden történhet az alatt. Tudod ki utazna 1,5 órát busszal , akinek tollas a háta. Törekedni kell a lakóhelyedhez közeli munkahelyhez.
2012. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!